Погода

Україна стримує повномасштабну агресію Росії вже більше 100 днів. Лідери деяких західних країн починають говорити про “неминучість” перемоги Києва в цій війні. Інші ж – звертають увагу на недопустимість ескалації конфлікту.

ВВС News Україна зібрала прогнози експертів щодо подальших подій на фронті.

“Всіх нас об’єднує спільна мета – не дозволити Росії перемогти у цій війні. Україна має вистояти”, – публічно заявляє канцлер Німеччини Олаф Шольц.

“Ця війна має бути виграна на полі бою”, – підливає масла в полум’я Жозеп Боррель, представник Європейського Союзу з питань безпеки і закордонних справ.

Це про дільничних офіцерів поліції сектору поліцейської діяльності № 1відділу поліції №2 Хмельницького районного управління ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Саме вони обслуговують територію Теофіпольської територіальної громади, несуть велике навантаження, адже виконують обов’язки із забезпечення законності та правопорядку, захист прав та свобод, інтересів, життя та гідності громадян, профілактики злочинів,беруть участь у їх розкритті.

18 червня будуть ці мужні хлопці відзначати своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції. Про їх нелегкі будні нам розповідає старший дільничний офіцер поліції Олег Федорук:

Напередодні Дня медичного працівника хочу висловити сердечну вдячність медикам Теофіпольської багатопрофільної лікарні та Теофіпольського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Хоч сама все життя пропрацювала медсестрою, здоров’ям похвалитися не можу.

Микола Палій – військовослужбовець, який пішов воювати ще у 2014 році, як тільки почалась російсько-українська війна. Три роки він мужньо боровся за незалежність України на Донбасі. Після повномасштабного вторгнення військ російської федерації чоловік знову пішов боронити свою Батьківщину.

– Так склалося, що у 2014 році Колю мобілізували. Був в гарячій точці, захищав Донецький аеропорт. Наші хлопці тоді мужньо вистояли. Їхня бригада прославилася, навіть нагороди мають. Опісля Коля дослужував уже в частині. Приїхав з АТО і знову повернувся працювати водієм, – розповідає дружина нашого захисника Руслана Палій.

З пані Русланою Микола одружений 13 років. У подружжя двоє дітей – 13-річний Роман і 7-річна Вероніка. До 24 лютого молода сім’я жила звичним життям у Човгузові. Руслана працювала вихователькою у ЗДО «Лісова казка», Микола шофером, діти навчалися в школі. Неочікувано для всіх життя повернулось у ту ж саму сторону. 26 лютого Миколу знову мобілізували. По стану здоров’я відправили додому, але згодом призвали до військової служби. Від 29 квітня Коля воює у гарячій точці, відстоює території України, захищає своїх рідних та односельців.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Тео­фі­польського відділу Волочиської ок­ружної прокуратури Теофіпольським районним судом Хмельницької області визнано винним  24-річного місцевого жителя у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

У лютому 2022 року молодик, перебуваючи в одному із розважальних закладів Теофіполя, почав демонструвати присутнім предмет, схожий на пістолет, внаслідок чого відвідувачами було викликано працівників поліції, які його вилучили.