Погода

Екскурсія до міста Лева

 

 

Цікавою і змістовною була поїздка до славетного українського міста Львів. Приватний автобус доставив нас до міста галицької кави, левів та неймовірної архітектурно-історичної краси. Львів – унікальне місто. Під час екскурсії нас вразила краса та неповторність архітектури, європейська культура, буяння осінніх квітів, доброзичливість людей.Ми із захопленням проходили вулицями старого міста, відвідали історичні місця Львова. На нашу думку, Львів – це місто, у яке не можна не закохатися з першого погляду. Цікавою була екскурсія до Музею – Арсеналу, визначної пам’ятки архітектури XVI ст. В експозиції представлено зразки старовинної зброї з більш як 30 країн світу. Найсмачнішою подією стало відвідування «Львівської майстерні шоколаду».

Обрали нового


керівника

 

 

21 листопада, тобто минулого четверга, відбулася ХІ звітно-виборна конференція районної організації ветеранів України. Свою роботу головні збори ветеранів Теофіпольщини розпочали із ритуалу покладання від учасників цього зібрання вінка із живих квітів до пам’ятника полеглим воїнам у роки Другої світової війни, що у райцентрівському сквері. Хвилиною мовчання пом’янули ветеранів, голів первинних ветеранських осередків та активістів, які пішли із життя за останні роки.
Районна рада організації ветеранів, в особі її голови Андрія Рудюка, звітувала за чотирирічний термін роботи.
У доповіді та виступах на конференції відзначалося,що ветеранські формування, виконуючи рішення УІІІ з’їзду Організації ветеранів України, проводять відповідну роботу по зміцненню організованості та підвищення бойовитості первинних осередків на місцях у розв’язанні актуальних соціальних, правових проблем ветеранів.

Долучаєтся громадскість

У понеділок, 25 листопада, відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. Участь у ньому взяли керівники громадських організацій, а також керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун та заступник голови районної ради Роман Непотас. Вперше засідання вів новообраний голова ради Сергій Мороз.
Спочатку обговорили питання про хід децентралізції у Теофіпольському районі. З інформацією виступила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та агропромислового розвитку РДА Людмила Сапуга. Повідомила, що згідно Перспективного плану формування спроможних громад уХмельницькій області мало створитися 62 ОТГ, 46 вже створено. З них у зону ризику потрапило 10, в тому числі І Новоставецька ОТГ, яка утворилися у грудні 2018 року шляхом об’єднання Новоставецької та Човгузівської територіальних громад.

Революція, яка змінила

 

Україну

 

3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в нашій школі були проведені  тематичні заходи.
Відбулися історичні хвилинки на тему: «Герої нашого краю - патріоти України,єдиної суверенної держави», «Герої Небесної сотні»,де учні 8-9-х класів змогли висловити свої думки щодо подій Євромайдану.Також було проведено виховні години на тему: «Герої сьогодення», «Подвиг, що непідвладний часу»,патріотично-інформаційну годину спілкування у 9 класі «Від Революції Гідності до Країни гідності».
Відбулися уроки-диспути на тему: «Герої-хто вони», «Що означає бути гідним?», «Культура людської гідності». Учні активно долучилися до обговорення подій Революції Гідності,подискутували та висловили свої позиції.

Людям потрібна амбулаторія

Довелося мені у п’ятницю, 22 листопада, цього холодного вітряного дня побувати в Шибенській амбулаторії. Треба було отримати прививку від стовбняка та дифтерії. Приміщення просторе, з високою стелею, адже тут колись працювала дільнична лікарня. З літа проводився ремонт, за кошти державного бюджету були замінені майже всі вікна. Двоє вікон та одні двері ще непоставлені, адже в одному місці тріснула стіна. Спочатку її треба відремонтувати. Побілено, пофарбовано, залишилося це доробити в двох палатах та в кінці коридору. Та вже холодно, доведеться завершити це,як приміщення буде опалюватися, або ж вже весною, коли настане тепло.
Така вже пора, однак амбулаторія ще не опалювалася.