Погода

Революція, яка змінила

 

Україну

 

3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в нашій школі були проведені  тематичні заходи.
Відбулися історичні хвилинки на тему: «Герої нашого краю - патріоти України,єдиної суверенної держави», «Герої Небесної сотні»,де учні 8-9-х класів змогли висловити свої думки щодо подій Євромайдану.Також було проведено виховні години на тему: «Герої сьогодення», «Подвиг, що непідвладний часу»,патріотично-інформаційну годину спілкування у 9 класі «Від Революції Гідності до Країни гідності».
Відбулися уроки-диспути на тему: «Герої-хто вони», «Що означає бути гідним?», «Культура людської гідності». Учні активно долучилися до обговорення подій Революції Гідності,подискутували та висловили свої позиції.


Було створено інформаційні стіннівки,що відображають події Революції Гідності та подвиг героїв Небесної сотні. Відбулась виставка малюнків «Ми за мир», «Пишаюся тобою, Україно!».
У четвер було проведено загальношкільну лінійку-реквієм, присвячену історичним подіям в Україні під час Революції Гідності «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам», аби вшанувати патріотизм і мужність  громадян країни, прищепити любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.
Оксана Лірук, педагог-організатор Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів