Погода

Екскурсія до міста Лева

 

 

Цікавою і змістовною була поїздка до славетного українського міста Львів. Приватний автобус доставив нас до міста галицької кави, левів та неймовірної архітектурно-історичної краси. Львів – унікальне місто. Під час екскурсії нас вразила краса та неповторність архітектури, європейська культура, буяння осінніх квітів, доброзичливість людей.Ми із захопленням проходили вулицями старого міста, відвідали історичні місця Львова. На нашу думку, Львів – це місто, у яке не можна не закохатися з першого погляду. Цікавою була екскурсія до Музею – Арсеналу, визначної пам’ятки архітектури XVI ст. В експозиції представлено зразки старовинної зброї з більш як 30 країн світу. Найсмачнішою подією стало відвідування «Львівської майстерні шоколаду».


Центральний історичний ансамбль Львова – це величезний архітектурний музей під відкритим небом. Він нараховує понад 2000 історичних, архітектурних та культурних пам’яток. Ця частина міста ніби завмерла у часі. Старі будинки, затишні вулиці створюють неповторні відчуття. Ніби ми повернулися на 100 – 200 років у минуле. Можна зустріти вуличних музикантів, молодих жінок, переодягнених в костюми старомодних дам, ковалів, сажотрусів. Вражають дрібні крамниці, майстерні, кав’ярні, ресторани.Яскраво вимальовується поєднання різних культур і традицій. Поряд із корінним українським населенням тут жили і трудилися вірменські купці та ремісники, німці, поляки, євреї, італійці. Ми побачили більшість відомих пам’яток, змогли насолодитися красою і величчю багатьох храмів, серед яких Домініканський та Бернардинський собори.
Учні 8 – 11 класів, батьки та вчителі щиро вдячні вчительці історії Ользі Білій за цю незабутню, наповнену позитивними емоціями подорож. Сподіваємось, що ця екскурсія продовжить гарну традицію відвідувати дивовижні міста України учнями нашої школи.
Людмила Домчук, вчителька початкових класів Шибенської ЗОШ І-ІІІ ступенів