вологість:
тиск:
вітер:
- Деталі
- Категорія: №19 від 09.05.2024 року
- Перегляди: 181
Цього року Україна вперше відзначила 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.
Друга світова охопила значну частину планети. Участь у ній взяла 61 держава. Воєнні дії велися на території близько 40 країн – у Європі, північній Африці, Азії, Тихоокеанському регіоні. За різними оцінками, в тій війні загинуло від 50 до 85 мільйонів людей.
Детальніше: 8 травня – у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни
- Деталі
- Категорія: №19 від 09.05.2024 року
- Перегляди: 200
Тільки у вівторок-середу минулого тижня Гуманітарний штаб Теофіпольщини доправив смаколики у бойові підрозділи на Запорізький, Донецький напрямки та на Харківщину, а вже у великодню п’ятницю завантажив до семи тонн овочів та продуктів довготривалого зберігання на фуру з 3-ьої окремої штурмової бригади.
Ось що розказав організатор штабу Андрій Петринюк:
– Найперше, ще раз хочу подякувати всім, хто долучився до великодніх вантажів, хто віддавав овочі, продукти, готував страви, пік паски, великодні смаколики, купував готові паски та печиво для наших бійців. Особливо хочу подякувати Наталії Іванюк з Шибени, яка спекла паски, завжди бере участь в акціях нашого штабу. Ще від нашого «Благодійного Фонду Добра, Надії та Любові» підготував подяки Наталії Мізерній, Надії Замах, Алісі Стецюк та Оксані Онопрійчук також з Шибени – за активну участь в наших акціях на підтримку Збройних Сил України. А тепер про фуру. У нас на базі ще залишалося кілька тонн картоплі, закрутки, 6 мішків ячмінних круп з СТОВ «Волиця», деякі інші продукти довготривалого зберігання. Але цього було мало. Тож щиро дякую голові ФГ «Тріумф» Сергію Рудківському, який надав більше тонни столових буряків. Зберігалися вони в сховищі ФГ «Михнівка» Юрія Федікова, привезли їх звідти бійці роти охорони 8-ого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Мене зворушило, що про приїзд фури на базу штабу у ТОВ «Подільське» дізналися жителі сусідніх багатоквартирних будинків, що фуру пригнав всього лише один боєць на позивний «Голос». Принесли каву, чай, вермішель, інші продукти. Працівники ТОВ «Подільське» приготували обід, всі якимись чином хотіли підтримати бійця, якого для поїздки забрали просто з окопу. Отак спільними зусиллями ми завантажили частину фури, цій бригаді постійно потрібні продукти, адже там служить більше семи тисяч бійців.
- Деталі
- Категорія: №19 від 09.05.2024 року
- Перегляди: 151
Добре там живеться, де гуртом сміється і жнеться. Увесь колектив Новоставецького ліцею долучився до весняної толоки. Було прибрано територію закладу, побілено шкільний садок та паркову зону, впорядковано шкільні клумби та територію сільського парку. Війна змінила кардинально наше життя, але не змінило того, якими є ми – українці.
Ми живемо з вами у складний час для нашої країни, в тому числі і для нас. У час, коли іде війна. Російські окупанти захопили частину нашої країни, а наші солдати боронять, відвойовують нашу землю. Війна – це страшна справа. Багато воїнів, мирних людей (дорослих і навіть дітей) гинуть, вмирають від зброї ворога. Бійці чекають від дітей малюнків, або робіт виготовлених своїми руками. Всім відомо: «Робота виготовлена дитячою рукою, як оберіг, тобто володіє магічною силою. Вона оберігає і береже життя». Саме тому ми регулярно передаємо дитячі малюнки, твори та вироби нашим захисникам. Готували і вироби до Великодня.
- Деталі
- Категорія: №19 від 09.05.2024 року
- Перегляди: 188
Мати, матуся, матінка, мамочка, мамуся, мама – такими і ще багатьма добрими і лагідними словами називаємо ми своїх матусь. Адже вони подарували нам життя. У переддень Дня Матері, хочеться привітати усіх їх з цим чудовим святом. Побажати здоров’я, благополуччя, любові і добра.
У цей непростий час наші мами – берегині сімейних вогнищ, моляться за усіх воїнів, які захищають кожного з нас, даючи можливість жити у відносно безпечних умовах. Щира вдячність переповнює думки про тих матерів, які виховали мужніх воїнів, синів і дочок, охоронців нашого життя. Низько схиляємо голови у шані Героїв, які поповнили Небесне військо, залишивши про себе добру пам’ять, смуток і повагу.
Тут, далеко від боїв, лінії розмежування, багато жінок допомагають, чим можуть, воїнам, бійцям, військовим госпіталям, людям, які втратили все і потребують підтримки. Це і волонтерська робота: збір продуктів, пакування та виготовлення посилок-міксів, плетіння маскувальних сіток, килимків, шкарпеток та поясів, збори на закупку необхідного реманенту, обладнання, дронів для бойових підрозділів.
- Деталі
- Категорія: №19 від 09.05.2024 року
- Перегляди: 169
Працюємо ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ!!! Кожен день у Поляхівському ліцеї кипить робота колективу закладу. Вся родина Поляхівського ліцею Теофіпольської селищної ради вважає, що маскувальна сітка – це дуже важливий елемент ведення позиційної війни. Тому заклад освіти перетворився на майданчик активних дій. Школярів та працівників не лякає ні постійний гамір, ні праця.
Активісти кожного класу, працівники, батьки, педагоги на перервах і після уроків поспішають вкласти тепло своїх сердець та побажання миру і добра захисникам України у маленькі зелені клаптики, які зав’язують на кожному вузлику сітки. Працюють дружно, завзято, сповнені розуміння хай маленького, але важливого вкладу в збереження миру. Адже завдяки наявності маскувальних сіток підрозділи мають змогу залишатися непоміченими з неба та врятувати своє життя і техніку. Як справжні українці, з першої доби повномасштабної війни, добре зрозуміли, що перемога зосереджена в руках кожного свідомого громадянина нашої улюбленої країни. Тож ми вирішили бути максимально корисними для наших захисників на фронті й почали займатися плетінням маскувальних сіток. Гроші на основу для сітки зібрали під час цьогорічної коляди. Поляхівчани щедро донатили педагогам. І ми змогли виручені кошти розподілити пропорційно: перерахувати нашим захисникам-односельчанам, передати на дрон та придбати сітку. Тканину закупили працівники закладу освіти за власні кошти. Мали гарну нагоду передати сітку поляхівчанину Сергію НАСТАВАЛЬСЬКОМУ, дві сітки представникам Гуманітарному штабу Теофіпольщини, чотири – на Агенцію місцевого розвитку.
Сторінка 1 із 2