Погода

Теофіпольська громада  пройшла відбір для проведення літніх клубів у межах ініціативи DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні». Це сталось завдяки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». 

Аби освітянам допомогти організувати цікаве, пізнавальне дозвілля, команда цього проекту підготувала чудовий порадник. Головна ідея цієї ініціативи – активне і змістовне дозвілля з фокусом на демократію та права людини, психологічна підтримка та широкі можливості для розвитку дітей. У пораднику є тижневий інтерактивний календар з тематичними днями, практичні матеріали щодо психологічної підтримки, безпеки і рухової активності, враховуючи ситуацію в Україні, рекомендації щодо того, які установи та організації зможуть допомогти в організації й проведенні заходів з безпеки для дітей, сценарій-конструктор для організації літніх активностей з демократії та прав людини, що містить 10 навчальних активностей, а також розроблені квести «Ми вдома – ми в Україні». Порадник дуже допоміг організаторам та модераторам (вчителям шкіл) літніх клубів в закладах освіти громади.

Шостий місяць триває широкомасштабна агресія російської федерації в Україну. Шостий місяць наші доблесні Збройні Сили України стримують наступ загарбників, визволяють тимчасово окуповані території. Хоч ворогу не вдалося реалізувати свій план з швидкої окупації нашої держави, хоч вже поніс значні втрати особового складу та техніки, ця кривава війна продовжується, втрати несуть і українські війська. Про те, як працює під час війни 8 відділ Хмельницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати), розмовляємо з його начальником підполковником ЗСУ Василем Кубіним.

Сьогодні, у час жорсткого протистояння між добром і злом, між правдою та брехнею, у час широкомасштабної агресії росії проти України, найкращі сини та дочки, цвіт української нації  відходять у вічність. Торкнулася це горе і нашої шкільної родини. При виконанні бойового завдання загинув і наш учень Олександр Володимирович Мурза з Авратина. Залишив Саша цей світ у розквіті сил, з дитинства був працелюбним,справедливим, позитивним, а для рідних та друзів був добрим, люблячим, готовим підставити своє плече сином, братом, другом.

Уже 12 рік на Теофіпольщині працює Філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП». Це був час становлення та потужного розвитку господарства, запровадження сучасних технологій та методів господарювання, час отримання високих врожаїв зернових та олійних культур, реконструкції тваринницької галузі, здійснення соціальних проєктів. Про те, як сьогодні здійснює свою діяльність  це агропідприємство, розмовляємо з директором Філії Віктором Корягіним, який обіймає цю посаду з листопада 2021 року. В компанії працює 11 рік, до цього призначення очолював ВП № 1 село Квітневе. Вищу освіту здобув у Хмельницькому університеті управління та права, Подільському Державному Аграрно-Технічному університеті , проходив навчання за програмами Центру розвитку МХП.

Днями у наметовому таборі козацького вишколу «Подільсько-Волинська Січ -2022» відбулося закриття третьої зміни. Було урочисто, зворушливо, адже завдяки відділу культури та туризму, Теофіпольському Центру культури та дозвілля Теофіпольської селищної ради  сюди знову прибув культурний десант.  

Делегацію очолила заступник Теофіпольського селищного голови Валентина Бабак.  Валентина Миколаївна виступила, привітала вихованців табору з набуття нових вмінь та навиків, розумінням того, що саме молоде покоління має захищати нашу Україну.