Погода

Усі разом на


весняну толоку!

У рамках національної акції «За чисте довкілля» у Теофіполі розпочалася трудова висадка  «зеленого десанту». А приурочений він 77-річниці визволення України від фашистських загарбників та відзначення 30- річчя Незалежності  України.

Тож згідно своїх робочих планів та намічених конкретних заходів, того весняного дня розпочалася весняна толока. Накреслила їх рада організації ветеранів Теофіпольської територіальної громади, спільно з громадськими організаціями ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит», Всеукраїнським осередком «Союз Чорнобиль України», а також місцевим Товариством Червоного Хреста України. До участі у запланованій акції долучилися і небайдужі мешканці прилеглих вулиць та провулків селища, де працювала ветеранська рать.

Навіки залишився


у нашій пам’яті

Плаче свічка, плаче небо, плачуть люди…
І від болю рветься серце на шматки…
Серед нас, живих, не буде їх, не буде..
Вічна пам’ять вам, герої - земляки!
Молюсь за тебе, Україно! Молюсь за тебе кожен час!
Бо ти у нас одна-єдина, як рідна мати ти для нас!
Молюсь завжди, щоб у нас в країні ніколи не було війни!
Плине час…Швидко, непомітно, безповоротно… Він, немов перевіряючи на міцність, піддає нас новим і новим випробуванням. Немає нічого важливішого, ніж життя людини, а життя, яке віддане за свою Батьківщину, набуває величного сенсу. На Сході України гримлять вибухи й свистять кулі. Страшні звістки стукають у двері, викликаючи розпач і невгамовний біль у душах рідних та близьких. Серця справжніх героїв завмирають, завмирають, як сама Україна, яка тоне в жалобі за своїх синів.
Біль утрат у зоні АТО/ООС тривожить щодня душу кожного українця. Мужністю, хоробрістю та відчайдушністю відзначилися наші земляки, котрі сміливо та гідно боронили кордони держави, захищаючи матерів, жінок, дітей, кожного з нас, рідну землю.

Лікує і її добре слово

Завжди любила писати про гарних людей. Людей, котрі випромінюють добро і милосердя, несуть позитив і хороший настрій. Поряд із ними і ти стаєш трішки добрішим.
От і сьогоднішня моя розповідь про одну таку людину.
Вона із тих, хто чи не першими вийшли на лінію вогню, ставши на наш захист від злощасної корони, від паніки і депресії, які охопили людей під час пандемії . Це – лікар-фтизіатр комунального некомерційного під-приємства «Теофіполь-ська багатопрофільна лі-карня» Лариса Миколаївна Сторожук-Борисевич.
Власне, вона і до епідемії працювала із важкими хворобами, зокрема і такою, як туберкульоз. Сьогодні ж у районного фтизіатра навантаження відчутно зросли. Вже в перші дні поширення ковіду Лариса Миколаївна очолила спеціально створену з приводу цього в лікарні мобільну групу. Що входило в обов’язки членів цієї групи? Насамперед, тестування хворих, у яких була підозра на ковід. Спочатку - буквально усіх. Сьогодні ж Лариса Миколаївна разом із медсестрою Людмилою Олександрівною Сурмою проводять тести лише пацієнтам, які вже знаходяться на стаціонарному лікуванні і у них підозрюється коронавірусна хвороба. До речі, у тандемі з Людмилою вони працюють вже не один рік, розуміють одна одну з півслова. Їх пов’язують не тільки виробничі, а й суто людські дружні стосунки.

Щастя не треба


шукати – ним будь!

Ця фраза відповідає сутності прекрасного педагога, атланта родини Анатолія Андрійовича Панасюка, який вчора відзначив свій 75-річний ювілей. Стабільність, незамінність, скромність, чесність, працелюбство – ось невеликий перелік якостей цього педагога. Майже 40 років працював він на педагогічній ниві, не жаліючи для школярів ні знань, ні часу. Його любили, поважали і колеги, і учні.
У Теофіпольській середній школі викладав автосправу та трудове навчання, був засновником найкращих в Україні професійних кабінетів з автосправи та правил дорожнього руху. Дав путівку в життя багатьом учням, котрі при його допомозі змогли отримати посвідчення водія. У школі він створив цілу систему трудового виховання учнів, як завуч з трудового навчання. Сміливо можна назвати його людиною-новатором.

Буду продовжувати працювати

на розвиток Теофіпольської громади

25 жовтня 2020 року утворилася Теофіпольська територіальна громада, були обрані Теофіпольський селищний голова, депутати Теофіпольської селищної ради. Я ж вдруге став депутатом обласної ради від політичної партії «За конкретні справи». Тому і надалі буду працювати на розвиток Теофіпольщини, буду сприяти залученню коштів обласного та державного бюджетів для вирішення важливих питань її життєдіяльності. Сподіваюся на співпрацю з селищним головою Михайлом Тененевим та депутатами селищної ради.
Так, 8 квітня 2021 року на пленарному засіданні четвертої сесії Хмельницької обласної ради були схвалені зміни до обласного бюджету на 2021 рік та прийнята дуже важлива програма «Питна вода Хмельниччини». Адже забезпечення населення області питною водою є однією з пріоритетних проблем, розв’язання якої необхідно для збереження здоров’я, поліпшення умов діяльності підвищення рівня життя людей. Для завершення будівництва водозабірної свердловини та встановлення водонапірної башти у селі Колісець вдалося залучити 1 мільйон 51 тисячу гривень. Ще 116 тисяч гривень співфінансування цього проєкту заплановано з бюджету Теофіпольської селищної ради.