Погода

Щастя не треба


шукати – ним будь!

Ця фраза відповідає сутності прекрасного педагога, атланта родини Анатолія Андрійовича Панасюка, який вчора відзначив свій 75-річний ювілей. Стабільність, незамінність, скромність, чесність, працелюбство – ось невеликий перелік якостей цього педагога. Майже 40 років працював він на педагогічній ниві, не жаліючи для школярів ні знань, ні часу. Його любили, поважали і колеги, і учні.
У Теофіпольській середній школі викладав автосправу та трудове навчання, був засновником найкращих в Україні професійних кабінетів з автосправи та правил дорожнього руху. Дав путівку в життя багатьом учням, котрі при його допомозі змогли отримати посвідчення водія. У школі він створив цілу систему трудового виховання учнів, як завуч з трудового навчання. Сміливо можна назвати його людиною-новатором.


Багато років очолював у навчальному закладі профспілкову організацію і підтримував колег у важкі хвилини. А ще мудре слово вчителя завжди допомагало вирішити складні ситуації навчального процесу.
Чудовий сім’янин. Його дружина, Катерина Іванівна, завжди була для нього опорою та надійним тилом. Виховали сина Олександра, який із дружиною Тетяною подарував їм улюбленого онука Андрійка. Це – їхня радість і втіха. Велике щастя у житті мати такого голову родини, колегу, товариша, наставника.
Хай Бог дає вам, шановний Анатоліє Андрійовичу, ще довгих років життя при доброму здоров’ї, хай кожен день приносить радісні новини,хай дім ваш завжди оминають негоди, а в серці не буде сумної погоди!
Педагогічний колектив Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1