Погода

Знову про реформування


центральної районної лікарні

Оскільки Комунальне некомерційне підприємство «Теофіпольська центральна районна лікарня» на сьогодні залишається вже єдиним в області, яке і досі не отримало ліцензій на лікарську практику та наркотики, і цей кричущий факт знаходиться на контролі в обласній державній адміністрації, в понеділок, 10 лютого, під головуванням Миколи Якубівського відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів, економічної політики, з питань соціальної політики та праці, освіти, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури та спорту. 

Також участь у ньому взяли голова районної ради Андрій Петринюк, заступник Роман Непотас, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшин-ський, сільські та селищні голови. Розглядалося єдине питання – «Про стан реформування КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня». Спочатку заслухали головного лікаря ЦРЛ Сергія Шкрабу.

На мистецькому небосхилі

 

 

Минулого четверга, 6 лютого, в актовій залі дитячої музичної школи відбулася нарада працівників закладів культури району, на якій були підведені підсумки роботи за минулий рік. З доповіддю виступила завідувач сектору культури райдержадміністрація Лідія Філик. Керівник апарату районної державної адміні-страції Олена Ковцун, заступник голови районної ради Роман Непотас відзначили спільними грамотами кращих працівників та заклади культури району, а саме: колектив районного будинку культури (директор Таїсія Науменко), художнього керівника районного будинку культури Олену Щур, Борщівський сільський будинок культури (директор Майя Пейда), Гальчинецький сільський будинок культури (директор Наталія Гуменюк).

Без трьох тижнів


рік в Афгані

 

Цим, найперше, хочу відгородити героя моєї розповіді від вислову «без року тиждень», тобто сумніву щодо досвіду особи і, по-друге, сказати своє «фе» тим, хто незаслужено перебуває в статусі учасника бойових дій. Серед таких, на жаль, чимало правоохоронців, котрі із блокпостів на сході України навіть крізь окуляри потужної цейсівської оптики не могли уздріти противника, не кажучи вже про те, аби хоч раз по ньому стрельнути. Чи колишньому спікеру, а по-нашенськи просто голові українського парламенту, який опинився у когорті пільговиків, пролітаючи свого часу над територією братньої нам Югославії за кілька десятків кілометрів від бойових зіткнень.
…За два дні сержант Василь Бодак мав відзначити 15 місяців своєї армійської служби. Але довелося це зробити не у містечку Тоджем, де дислокувалася його військова частина Туркестанського військового округу, а вже у поїзді дорогою до Ташкента, звідки пролягав подальший повітряний шлях механіка-водія Т-62 на війну в Афган. Колишній тракторист зі Святця ще в «учебці» отримав пропозицію залишитися там інструктором, навчати майбутніх танкістів премудростей водіння бойових машин, добре володіти технікою. Але на те не спокусився і вже невдовзі став сержантом у військовій частині. Звісно, не за гарні очі, а за сумлінне виконання своїх обов’язків, тямущість і надійність.

Спортивний


комплекс працює

Як і передбачалося, коли нарешті замовник будівництва першої черги будинку культури в Теофіполі – ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» - надав всі необхідні документи для прийняття цього об’єкта на баланс сектору культури райдержадміністрації, його передали в оренду відділу ос-віти. Аби тут розмістилася Теофіпольська ДЮСШ відділу освіти. Правда, сталося це аж на початку грудня минулого року, коли вирішилися також всі питання з експлуатації твердопаливної котельні.
Отож, разом з головним спеціалістом відділу освіти райдержадміністрації Галиною Лірук заходимо у приміщення. Зазначаємо, що тут тепло, дуже чисто. Прямуємо спочатку на другий поверх, адже крім зали для занять настільним тенісом, тут знаходиться офіс керівництва ДЮСШ – директора Вадима Ништа (на фото) та методиста Олени Лизак.

 

Ми пам’ятаємо

Нещодавно у спортивному комплексі Теофіпольського цукрового заводу проходив Всеукраїнський тур-нір з футзалу серед дорослих в пам’ять професійного футболіста, гравця Прем’єр-ліги Павла Худзіка.
В цьому заході взяло участь п’ять команд: « АРС Кераміка» м.Тернопіль, «Автодор» м.Ланівці, «Енергетик-Міклуш» м.Нетішин, «Цукровик» смт.Теофіполь та команда «Друзі Павла Худзіка».
На турнірі були присутні: дружина – Ольга, син Влад, дочка Мілана, брат Ігор з сім’єю, сестра Наталя з сім’єю, Олександр Воловик - професійний футболіст, гравець Прем’єр-ліги, пастор християнсько-бабтистсько-євангелістської церкви смт.Теофіполя Віктор Шершун, заступник голови Федерації футболу Хмельницької області Микола Кузнєцов, голова «Федерації футболу Теофіпольщини» Василь Сторожук, директор ДЮСШ відділу освіти Вадим Ништ, директор спортивно-оздоровчого комплексу Олена Рассказова, друзі, колеги. Головний суддя змагань - Борис Борисевич.