Погода

Сьогодні так склалася ситуація, що тільки на рівні громадянського суспільства робляться в Україні гарні справи. Держава сьогодні стала ворогом громадянського суспільства, ворогом свободи слова, ворогом розвитку. Нам треба зрозуміти, що ми маємо змінити державу.

А все тому, що президент Петро Порошенко всіх «кинув». Глобально він обіцяв дві речі – закінчити війну і встановити однакові правила для всіх, щоб усе було по справедливості. А насправді усе вийшло в одну «пащу».

Те, що робить Порошенко – за межею добра і зла. Він просто довів людей до злиднів, а тепер цю бідноту хоче скупити. Цього не можна допустити. Чому? Тому що на порядку денному у нинішнього глави держави не стоїть ані питання розвитку економіки, науки, культури, освіти, медицини, ані, тим більше, питання мовної політики. Питання, які хвилюють Банкову, це лише особисте збагачення і збереження влади будь-якою ціною. Фактично зараз працює тільки «Ротердам+», і то тільки тому, що там Порошенко в долі. Якщо давати оцінку роботи органів влади в державі без зайвих слів, то можна сказати «приїхали».

І хоч у вівторок, 26 березня, було доволі прохолодно, акція з насадження лісового масиву поблизу Підлісок відбулася. Започаткували її керівники громадських організацій Анатолій Стучинський (ГО «Щит та меч») та Андрій Рудюк ( районна рада ветеранів України) за підтримки трудового колективу КП «Теофіпольлісвод» та  Гаврилівського сільського голови Василя Гандовського.

Велика і прекрасна наша рідна Земля. Все, що росте і цвіте на ній – у садах, лісах, парках, на полях та зелених луках – це навколишня природа. Кожне дерево, пташка, квітка є часткою природи нашої Батьківщини.

Змінюється і оновлюється світ природи. Коли лишень поглянеш навколо, то побачиш, як лагідно гріє сонечко, розпускаються і цвітуть дерева, прилітають з далеких країв птахи, зеленіють трави, тішать око прекрасні квіти. І це не дивно. Адже природа – наш дім. Дім, в якому ми живемо. Дім, частинкою якого ми з вами є. І від того, як ми будемо в цьому домі жити, як ми будемо себе в ньому поводити, і залежатиме наше життя.

Нещодавно у Борщівському сільському будинку культури  відбулося родинне свято «У колі дружньої сім’ї».   Лунали щирі слова про найрідніших: про тата, про маму, про бабусь та дідусів . Звучали прекрасні пісні про батьківську любов та мамину ласку, про тепло родиного вогнища. Активну участь у святі взяли діти різного віку та їхні батьки. Найменші учасники Анастасія Антощук та Вікторія Катеринюк дивували глядачів своїми піснями «Я - україночка», «Бабусине сонечко» та таночком « В мене сині оченята». Окрасою свята став танцювальний колектив у складі Світлани Пасічник, Вікторії Петровської, Олександри Мельник, Ірини Пасічник, Антона Михальчука та Максима Сидорука . Діти зачарували присутніх у залі прекрасними танцювальними композиціями: «Ой, мамо, люблю Гриця», «Наша Галя балувана», «Калина». А також у їх виконані прозвучали пісні «Мої батьки», «Бабусина вишиванка», «А в нас небо синє..».   

Вчасно, у стислі строки у волицькому агропідприємстві посіяли ранні зернові. Гороху засіяли 69 гектарів, ячменю - 473 гектарів. Підготували грунти  під посів пізніх культур, підживили озимину та люцерну, впорядковують польові дороги.