Погода

Нещодавно у Борщівському сільському будинку культури  відбулося родинне свято «У колі дружньої сім’ї».   Лунали щирі слова про найрідніших: про тата, про маму, про бабусь та дідусів . Звучали прекрасні пісні про батьківську любов та мамину ласку, про тепло родиного вогнища. Активну участь у святі взяли діти різного віку та їхні батьки. Найменші учасники Анастасія Антощук та Вікторія Катеринюк дивували глядачів своїми піснями «Я - україночка», «Бабусине сонечко» та таночком « В мене сині оченята». Окрасою свята став танцювальний колектив у складі Світлани Пасічник, Вікторії Петровської, Олександри Мельник, Ірини Пасічник, Антона Михальчука та Максима Сидорука . Діти зачарували присутніх у залі прекрасними танцювальними композиціями: «Ой, мамо, люблю Гриця», «Наша Галя балувана», «Калина». А також у їх виконані прозвучали пісні «Мої батьки», «Бабусина вишиванка», «А в нас небо синє..».   

  Бурхливими аплодисментами зустрічали глядачі наших чарівних ведучих Анастасію Горбанську та Ірину Михальчук.  Вони підкорювали серця глядачів своїм співом, зачаровували ліричним ніжним вальсом . Для них це свято є близьким до душі, як ніколи. Дівчата -   майбутні випускниці. В цьому році вони закінчують 11-й клас.  Тому всі слова  про розлуку, про любов до батьків,  до рідного дому до родини звучали з їх уст  душевно, відверто, з любов’ю.

  З найкращими побажаннями для всіх присутніх   директор будинку культури Майя Пейда виконала пісню «А я бажаю вам усім».  Приємним  доповненням до нашого свята  стали сімейні дуети. Галина Кондратюк з донькою Вікторією подарували глядачам пісню «Мама і доня», пісню «Розкажи мені, мамо» виконали Тетяна Михальчук з сином Антоном. Діалог мами та доньки прекрасно прочитали Людмила Антощук з донькою Анастасією. А вірші «Сину мій любий» та «Солдат»  у виконані мами учасника АТО Ярослави Островської змусили просльозитися усю залу, нікого не залишивши байдужим.

  Наприкінці свята Борщівський сільський голова  Олександр Ткачук  подякував усім учасникам за гарне душевне свято, побажав миру, злагоди та затишку у родинах. Також від імені директора  ВП АФ «Вікторія» ТОВ «Волочиськ-агро» Олександра  Кухарчука дітям вручили святковий торт та солодощі.

Тетяна Михальчук, село Борщівка