Погода

Сьогодні так склалася ситуація, що тільки на рівні громадянського суспільства робляться в Україні гарні справи. Держава сьогодні стала ворогом громадянського суспільства, ворогом свободи слова, ворогом розвитку. Нам треба зрозуміти, що ми маємо змінити державу.

А все тому, що президент Петро Порошенко всіх «кинув». Глобально він обіцяв дві речі – закінчити війну і встановити однакові правила для всіх, щоб усе було по справедливості. А насправді усе вийшло в одну «пащу».

Те, що робить Порошенко – за межею добра і зла. Він просто довів людей до злиднів, а тепер цю бідноту хоче скупити. Цього не можна допустити. Чому? Тому що на порядку денному у нинішнього глави держави не стоїть ані питання розвитку економіки, науки, культури, освіти, медицини, ані, тим більше, питання мовної політики. Питання, які хвилюють Банкову, це лише особисте збагачення і збереження влади будь-якою ціною. Фактично зараз працює тільки «Ротердам+», і то тільки тому, що там Порошенко в долі. Якщо давати оцінку роботи органів влади в державі без зайвих слів, то можна сказати «приїхали».

Численні сигнали від громадян України свідчать про те, що готується феноменальна скупка голосів і тотальна фальсифікація виборів на усіх рівнях.

За інформацією Стокгольмського інституту досліджень проблем миру Україна входить в 20 найбільших експортерів зброї в світі. А найбільшими «клієнтами», куди Україна експортує свою зброю з 2014 по 2018 роки – є Китай (27% експорту), та –увага - РОСІЯ! (23%). Так, ви не помилилися, за інформацією авторитетного незалежного міжнародного центру ми 4 роки війни продаємо свою зброю країні-агресору – Росії, ще і у великій кількості. І це при тому, що відповідно до рішення РНБО, офіційний експорт до Росії товарів військового призначення і подвійного використання був  припинений з початком війни. Але ж все це – державна таємниця. Як і весь оборонний бюджет, користуючись тим, мільярди з якого розкрадають Гладковські-Свинарчуки та інші бізнес партнери Петра Порошенка.

Розслідування злочинів в Укроборонпромі це справа честі журналістів, прокурорів, СБУшників, депутатів, і громадських активістів. Якщо бізнес на крові тисячі українців не буде не тільки припинений, а й суворо покараний найближчим часом, можна буде цілком відповідально стверджувати, що при владі в державі знаходяться клептомани, готові продати не тільки рідну матір, а й усю державу разом з її багатостраждальним народом.

І, дай Бог, щоб цього не сталося. Принаймі, у вас є ще час визначитись з «кращим з гірших» до 31 березня. У вас є час не тільки самому визначитись, але й допомогти тим громадянам, що не визначились за ці декілька днів до виборів, за кого голосувати.

Бо якщо ви вільна людина, що має гідність, то ви точно знаєте, що казнокради та мародери використовують технологію «соціологічних досліджень» саме для того, щоб не допустити навіть можливості правді та щирості пробитися через навалу брехні та маніпуляцій. Грошима сьогодні скуповують не голоси виборців, а наше з вами майбутнє! Ви, хто не продається, маєте піти на вибори та проголосувати за кандидата, який не має брудних грошей. Бо тільки такий кандидат реально здатен перемогти з вами та заради вас цю темряву.

Результат цих виборів мають визначити ті, хто раніше не ходив на вибори, та хто не продається! На вас вся надія!

 

 P.S. В газеті «Життя Теофіпольщини» за 21 березня у статті «Люди  мають право на достовірну інформацію, а не на фейки» пан Андрійчук звинувачує мене  в якихось ним надуманих гріхах. Ви, шановний, чомусь путаєте грішне з праведним. Виправдовуватись мені немає в чому, оскільки я в своїх статтях на сторінках газети не агітував за Юлію Тимошенко та не вихваляв жодного кандидата в президенти, як це робите ви, пане Зіновій. Я просто давав свою особисту оцінку ситуації, яка склалась в державі на сьогодні, не вплутуючи в це жодних політичних партій та їх лідерів. А пан Андрійчук лукавить, коли пише, що Президент Петро Порошенко не має відношення до ВВП. Так – ВВП – «це парафія», за вашими словами, Уряду, але ж не потрібно забувати, що міністрів призначає Верховна Рада України, більшість якої підпорядкована саме Президенту. І без підтримки депутатів БПП «Солідарність» жоден законопроект, в будь-якій сфері життя держави, у Верховній Раді не буде прийнятий. Крім того, саме Президент призначає голів обласних та районних державних адміністрацій, які визначають та контролюють економічний, соціальний та культурний розвиток свого регіону. Так що не вводьте в оману виборців, пане Андрійчук.

Я розумію, що пана Андрійчука, на даний час, все влаштовує, але сьогоднішня ситуація, чомусь, не влаштовує більше 2500 чоловік лише з нашого району, які сьогодні трудяться за межами нашої держави і підтримують економіку тих держав, не влаштовує і більшість з 10000 пенсіонерів, які проживають в районі та отримують мізерні пенсії.

І, на кінець, для вас, Зіновій Климович, особисто (довідково): я не лише земляк Віктора Ющенка, а й сусід. Під час його візиту в Теофіполь (про який ви згадуєте в своїй статті) я не лише спілкувався, а й обіймався з кандидатом в Президенти (до речі, і на зустрічі вже з Президентом Віктором Ющенко на площі в м. Хмельницькому я також спілкувався з ним і фото цієї зустрічі було викладено на 1 сторінці газети «Подільські вісті»). А кого ви «оточували», в той час, мені невідомо. І я не розумію чому ви мене приписуєте до партії «Наша Україна», коли я не був членом даної партії жодного дня. А господарям служите саме ви, Зіновій Климович, бо так люто захищаєте теперішню владу, а не я. Це як у тому прислів’ї: «Видно пана по халявах».

І дай нам Бог усім розуму,  щоб зробити правильний вибір.

Володимир Курбацький, смт Теофіполь