Погода

Індивідуальний підхід до кожного абітурієнта – особливість ДНЗ « Теофіпольський ПАПЛ». Ми робимо основний акцент на те, щоб ви отримали максимум корисної інформації та задоволення, завітавши до нас.

В рамках проведення профорієнтаційного проекту «Твоя формула успіху» разом з Теофіпольською районною  філією ХОЦЗ в нашому навчальному закладі був проведений «День відкритих дверей» для учнів 9 та 11 класів Теофіпольської ЗОШ №2. Під час цього заходу відбулася презентація нашого ліцею.

15 березня відбулася чергова двадцять п'ята сесія районної ради. Розглянули депутати аж  45 питань. Звісно, всі дуже важливі, адже йшлося про роботу правоохоронних органів, райвійськкомату, громадських організацій, забезпечення надходжень до районного бюджету, Програму соціально-економічного розвитку району на 2019 рік, підвищення енергоефективності, роботу комунальних підприємств, питання охорони здоров'я та землеустрою.

Оскільки Теофіпольське відділення поліції працює прозоро, відкрите для спілкування з з громадськістю, на тему актуальних питань його роботи розмовляємо з начальником Сергієм Стучинським.

Як відомо, 11 березня правоохоронці задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди лікарем Теофіпольської центральної районної лікарні, адже вимагав 4,5 тисячі гривень у водія, якого судять за п'яне кермування. Як ви це прокоментуєте?

 Жіноча доля оспіванна в піснях,   врода - увіковічнена в картинах, а любов до неї  горить у серці кожної людини. До жіночого дня у Великолазучинській  ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено виховний захід       «Матусенько, матусю, до тебе пригорнуся». Молодші школярі щиро дарували своїм ненькам , бабусям, сестричкам найніжніші слова, найкращі привітання та веселий настрій. Звучали пісні «Моє дитинство золоте», «Все починається з мами», «Жили у бабусі…». Радували глядачів гуморесками Роман Лядецький, Станіслав Кульчицький, Дмитро Бас, Ілля Мусійчук.  Дарина Нагребельна, Ілона Варнацька, Аліса Цвігун, Ангеліна Рижун, Юлія Цимбалюк виконали танок «Донечки», а Юрій Павлюк, Олександр Нагребельний, Олександр Демчук розіграли танець-ісценізацію «Бабусі». Співали солісти Аліна Бас, Віта Джус, старшокласниці Анна Войтюк, Софія Козак.

Невичерпне джерело

Хто спів черпає із джерел народу,

Вклоняється їм серцем і чолом,

Той сам стає від роду і до роду

Народним невичерпним джерелом.

Під таким гаслом 3 березня цього року на базі Новоставецького сільського будинку культури пройшов районний огляд-конкурс хорових та вокальних колективів на честь пам’яті незабутнього Антона Ярощука – першого керівника народного хорового колективу Новоставецького сільського будинку культури.