Погода

 Жіноча доля оспіванна в піснях,   врода - увіковічнена в картинах, а любов до неї  горить у серці кожної людини. До жіночого дня у Великолазучинській  ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено виховний захід       «Матусенько, матусю, до тебе пригорнуся». Молодші школярі щиро дарували своїм ненькам , бабусям, сестричкам найніжніші слова, найкращі привітання та веселий настрій. Звучали пісні «Моє дитинство золоте», «Все починається з мами», «Жили у бабусі…». Радували глядачів гуморесками Роман Лядецький, Станіслав Кульчицький, Дмитро Бас, Ілля Мусійчук.  Дарина Нагребельна, Ілона Варнацька, Аліса Цвігун, Ангеліна Рижун, Юлія Цимбалюк виконали танок «Донечки», а Юрій Павлюк, Олександр Нагребельний, Олександр Демчук розіграли танець-ісценізацію «Бабусі». Співали солісти Аліна Бас, Віта Джус, старшокласниці Анна Войтюк, Софія Козак.

 Учні старших класів підготували привітання у вигляді телепередачі, ведучими якої були Максим Робащук та Анна Войтюк. Вони спостерігали за підготовкою до свята 8 Березня і побували у різних студіях, де взяли інтерв’ю у «відомих» людей. Це були гомінкі баба Параска та баба Палажка (Інна Славецька та Крістіна Цвігун), гуцульська сім'я  (Віталій Бас та Артем  Робащук), кухар і косметолог   (Софія Козак та Юрій Мусійчук).  Цікавими були також  інсценізації «Як Кузьму провчила жінка його мила»,  «Модний заклад» (Владислав Цвігун, Діана Варнацька, Вадим Котик, Володимир Поперечний), «Однокласники» (Тетяна Цвігун, Ростислав Яцюк) та інші. Кожен зіграв свою роль дуже майстерно, точно, артистично.  Діти від щирого серця дарували гостям свята пісні «Маму я люблю», «Мамині руки», «Тільки мама», на баяні акомпанували Артем Робащук та Віталій Бас. 

По завершеню свята всі  отримали  гарний весняний настрій і  вкотре зрозуміли роль жінки-берегині, жінки-трудівниці, мами.  

  Інна Джус , вчителька української мови і літератури