Погода

Рада ветеранів та пенсіонерів міліції, колектив Теофіпольського відділу поліції глибоко сумують з приводу трагічної смерті нашого колеги, товариша, надійного друга, доброго татуся, ввічливого, толерантного побратима, майора міліції у відставці Анатолія Івановича Гаврилюка.
Народився Анатолій Іванович у селі Михнів Ізяславського району Хмельницької області. Після закінчення середньої школи вступив до Кам’янець-Подільського сільгоспінституту за спеціальністю механізація сільського господарства. У 1988 році був призваний на службу в Армію, яку проходив у Німеччині. У зв’язку з цим, взяв академвідпустку. У 1993 році, закінчивши навчання, був прийнятий на службу в органи внутрішніх справ УМВС України в Хмельницьку область на посаду дільничного інспектора Волочиського райвідділу внутрішніх справ.
У 1994 році прийшов працювати в Теофіпольський відділ дорожньої міліції на посаду старшого інспектора. Пізніше був переведений у Війтовецьку дорожню міліцію інженером по нагляду за станом доріг. З 2002 по 2003 рік працював у Теофіпольському райвідділі на посаді інспектора дозвільної системи, а в 2003 році переведений у відділення ДАІ на посаду старшого інспектора.
У 2005 році Анатолій Іванович був призначений начальником відділення ДАІ Теофіпольського РВ УМВС і пропрацював на цій посаді до виходу на пенсію у 2015 році. Найголовніше те, щоб де б він не працював, свої обов’язки виконував сумлінно і добросовісно.


Його знали у колективі, як скромну, спокійну, виважену людину. Він був вимогливим до підлеглих, але разом з тим чуйним, доброзичливим і справедливим. Його поважали за просту людяність, за вміння допомогти словом і ділом. Як шкода, що так рано догоріла свічка його життя. Він пішов за межу вічності сповнений сил та енергії, не здійснивши ще чимало задуманого.
Ми пам’ятатимемо тебе, Анатолію Івановичу, пам’ять про тебе буде світлою і вічною у наших серцях.
Висловлюємо щирі співчуття жалю дружині, донечці, усім близьким та рідним Анатолія Івановича Гаврилюка.
З великою скорботою рада ветеранів та пенсіонерів міліції, колектив райвідділу поліції