вологість:
тиск:
вітер:
- Деталі
- Категорія: №47 від 22.11.2018р.
- Перегляди: 669
Чи доб’ються люди справедливості?
До редакції звернулися жителі Базалії з проханням посприяти у вирішенні ось такої справи. Вони, рибалки, всього 19 чоловік, протягом чотирьох років – 2013, 2014, 2015, 2016 – платили керівнику Базалійського колективного сільськогосподарського підприємства по птахівництву Володимиру Тарасюку гроші, з яких він, як стверджував підприємець, нібито сплачував орендну плату за ставок, який ще за радянських часів був наданий підприємству в постійне користування. Всього заплатили йому 6 800 гривень. Та, як рибалкам вдалося з’ясувати, обласною державною адміністрацією договір оренди земельної ділянки загальною площею 9,300га, з них під водою 2,98 га з вказаним підприємством не укладався. Про це є відповідна довідка з департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА. Людей, звісно, це обурило, чого ж їх дурити? Пропонували панові Тарасюку по-доброму ці гроші віддати, пожертвують їх на церкву. Та по-доброму не вийшло. Тоді люди звернулися до місцевої прокуратури. За підписом заступника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Ігоря Барахтенка отримали вони копію його рішення – колективне звернення жителів смт. Базалія відповідно до ст. 214 КПК України про вчинення шахрайських дій Тарасюком В.С. було спрямоване до Теофіпольського відділення поліції. Це було 28 серпня цього року.
- Деталі
- Категорія: №47 від 22.11.2018р.
- Перегляди: 695
Ставок – громаді
Протягом багатьох років на сесіях селищної ради вирішувалося питання про долю теофіпольського ставка. Представники ор-ганізації «Громада рибалок Теофіпольщини» неодноразово зверталися до керівників обласної ради та обласної державної адміністрації, органів місцевої влади, але все було безрезультатно, тому що до водойми і надалі не було доступу простим людям.
Водосховищем користувався цукровий завод для забору води. Відповідно до законодавства, водоймища ще ніхто не приватизував. Їх можуть брати тільки в оренду. А в нашому селищі водосховище було захоплено окремою групою людей, які придбали документи на промисловий вилов риби і користувалися природніми ресурсами у власних цілях, перешкоджаючи любителям рибалити. Ставок площею 127,5 га не було взято в оренду і за нього податок не сплачувався.
І ось на тридцять третій сесії селищної ради сьомого скликання від 9 листопада 2018 року знову розглядалося питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт. Теофіполь». За введення водойми в межі населеного пункту Теофіполь проголосувало 15 депутатів.
- Деталі
- Категорія: №47 від 22.11.2018р.
- Перегляди: 830
КОГО ПОЛІЦІЯ ПОКРИВАЄ?
В 2016 році групою посадових осіб за зговором із колишньою жителькою с. Михиринці Шубіною Л.О. (прізвище змінено) шляхом підроблення заповітів померлих Віри Ющук та Анатолія Кротюка (останнє прізвище змінено), жителів с. Малий Лазучин, було привласнено їх земельні паї площею 12 га на суму 375 137 грн.
27 грудня 2017 року Теофіпольським відділенням поліції за моєю заявою було порушено кримінальну справу, де у витягу зазначено, що невідома особа підробила документи на спадщину.
Ви будете здивовані, але за рік так званого розслідування так і не встановлено, хто ця невідома особа, яка видала свідоцтво про право на спадщину без перевірки реєстрації останнього місця проживання Віри Ющук, за відсутності довідки про склад її сім’ї, де залишався її чоловік, який мав право на обов’язкову частку спадщини незалежно від змісту заповіту. Слідством не встановлено, хто ця посадова особа Новоставецької сільської ради, яка підробила заповіти померлих Віри Ющук та Анатолія Кротюка і на підставі яких в 2016 році видала громадянці Шубіній Л.О. дублікати заповітів без представлення документів, що підтверджували смерть заповідачів. Невідомою залишається посадова особа, яка незаконно видала з архіву сертифікати на земельну частку померлих із довідкою для нотаріуса про вартість землі, заниженою у чотири рази.
Жодна із перерахованих мною посадових осіб, причетних до злочину, і громадянка Шубіна Л.О. протягом не були допитані слідчим Теофіпольського відділення поліції Богданом Гончаруком. Чому ж не розслідується справа, де має місце привласнення чужого майна на суму біля 400 тисяч гривень?
Для порівняння, у 2018 році Теофіпольським районним судом засуджено: матір трьох дітей, яка викрала з магазину м’яконабивну іграшку на суму 490грн (Справа№685/381); двоє працівників сільгосппідприємства, які викрали два мішки комбікорму на суму 450грн. (Справа №685/12); троє студентів, що викрали із пустуючого приміщення котельні непридатні для використання деталі на суму 360 грн (Справа №685/499). Цей список можна продовжувати.
- Деталі
- Категорія: №47 від 22.11.2018р.
- Перегляди: 728
Дякуємо за свято
Cтало вже доброю традицією в Гаврилівській громаді урочисто відзначати День працівників сільського господарства, вшановувати трудівників полів та ферм. Нелегка їх праця, та без неї ніяк, бо ж є хліб на столі, є життя. То ж учасники художньої самодіяльності громади – директор Гаврилівського сільського будинку культури Тетяна Прокопчук, художній керівник Ольга Шевчук, завідуюча Медисівським сільським клубом Валентина Ковальчук, бібліотекар Гаврилівської сільської бібліотеки Сніжана Казюк, директор Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмила Бишук, вчителі школи Людмила Грановська, Олена Пилипчук, акомпаніатор Олександр Шевчук підготували з цієї нагоди у Гаврилівському сільському будинку культури чудове свято.
Спочатку до працівників відділку ТОВ «Україна-2001», ветеранів сільськогосподарського виробництва, жителів громади з вітальним словом звернувся Гаврилівський сільський голова Василь Гандовський. Щиро подякував трударям за натруджені руки, недоспані ночі, за терпіння та мужність.
- Деталі
- Категорія: №47 від 22.11.2018р.
- Перегляди: 751
Безпека – запорука збереження здоров’я
Правила безпеки життєдіяльності слід знати всім, а підростаючому поколінню особливо. Адже, як свідчить безжальна статистика, маленькі громадяни нашої держави, на жаль, дуже часто стають учасниками надзвичайних подій, оскІльки у сучасному світі кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується.
Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, віро-гідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, в усіх навчальних закладах області з 12 по 16 листопада був проведений «Тиждень знань з безпеки життєдіяльності».
Не стояла осторонь і наша Бережинецька школа. У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді, розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя, виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.
Сторінка 1 із 2