Погода

Все починається у райвійськкоматі


Відповідно до спільної організаційної директиви Міністерства оборони та Генерального Штабу Збройних Сил України, з огляду на тривожну обстановку на сході країни, необхідністю оперативного керування процесами мобілізації, призовом громадян на строкову військову службу, залученням до військової служби за контрактом та виконанням інших оперативних завдань у жовтні 2015 року відновлено діяльність Теофіпольського районного військового комісаріату.
Для створення комфортних умов роботи військового комісаріату знадобилося три місяці. За цей час, завдяки всебічній підтримці та допомозі районної влади, керівників агропідприємств, приватних підприємців було визначено придатне приміщення та проведено його облаштування та технічне забезпечення.

Сталася трагедія


Страшним горем обернувся для родини Дробиків з Волиці празник Дмитра у сусідній Волиці-Польовій. Сталося це опівночі 8 листопада. Бо ж біля бару «Ангел» 45-річний Андрій Іванович Дробик помер від отриманих травм, несумісних з життям. Ця смерть сколихнула жителів і Волиці, і Волице-Польової, звідки він був родом. Знали його як дуже хорошу людину, надійного чоловіка та батька.
Що ж сталося насправді, з таким питанням звертаємося до начальника Теофіпольського відділення поліції Сергія Стучинського. Ось що він розказав:
- О пів на першу годину ночі, вже 9 листопада, до відділення поліції надійшов дзвінок з приймального відділення центральної районної лікарні, що приватний автомобіль привіз з Волице-Польової вже мертвого чоловіка, що нібито він сам впав на бруківку біля бару і помер від отриманих травм. Одразу до лікарні виїхала група реагування патрульної поліції, все зафіксувала, в протоколі було зазначено, що тіло було оглянуте черговим лікарем приймального відділення Володимиром Самойлюком, який констатував, що ознак життя не було.

Незабутня подорож до міста Лева

Всі діти завжди з величезним нетерпінням чекають канікул: і веселих зимових, і усіма улюблених літніх, і коротких осінніх . А якщо вони проходять цікаво, з користю, то це подвійна радість.
Недавні осінні канікули для наших учнів були особливими, адже здійснилась мрія багатьох із нас: подорож до старого Львова. З перших хвилин нам здалося, що ми потрапили в зовсім іншу епоху, у Середньовіччя.
Розпочалась ця напрочуд цікава екскурсія з Верхнього Замку. Від побаченого з такої висоти у нас перехоплювало дух, адже звідти було видно майже усе місто! Потім ми помандрували до Порохової вежі, на площу Данила Галицького, площу Ринок. Дуже цікаво було у Вірменському кварталі, у музеї просто неба. Всі були в захваті, спустившись у копальню кави. А які шоколадні шедеври ми змогли побачити, купити і скуштувати в майстерні шоколаду! Такими смачнючими солодощами, впевнена, ми не ласували ніколи.

Поштовики надіються  на краще


Оскільки професійне свято зв’язківців - День працівників телебачення, радіо та зв’язку – це свято і працівників поштових відділень, спілкуємося з начальником Теофіпольського центрального відділення поштового зв’язку Альоною Гук (на фото).
Розкажіть, будь ласка, чи за останній рік відбулися зміни в структурі відділення, які перспективи поштового зв’язку району?
- Нічого не змінилося, 22 відділення поштового зв’язку у нашому районі, як працювали, так і працюють. Ніяких документів, ніяких наказів щодо зміни структури нам не надходили. То ж ми сподіваємося, що так буде і надалі, що проблеми, які виникли між ПАТ «Укрпошта» та Пенсійним фондом України, розв’яжуться там, на рівні Кабінету Міністрів. Що наші відділення, як надавали послуги з доставки пенсій, так і будуть надавати. Та й, вважаю, взагалі, не можна уявити життя людей, особливо сільських, без поштового зв’язку.

Робимо велику справу


Традиційно в Україні 16 листопада відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку. То ж це наше професійне свято. І зустрічаємо його, як і завжди, з надією на кращі здобутки нашого підприємства – Теофіпольської станційно-лінійної дільниці Волочиського центру телекомунікацій Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» - та, звісно, з оптимізмом. Бо саме ми, трудівники підприємства, скажу без перебільшення, робимо таку велику, важливу справу – забезпечуємо жителів району, підприємства, установи та організації безперебійним зв’язком, як традиційним, так і сучасним. То ж за рік, що минув, нам вдалося чимало зробити.
Наприкінці минулого року завершили будівництво оптоволоконної лінії від села Окіп Ізяславського району до Поляхової. Тут в приміщенні АТС встановили обладнання та вже підключили 65 абонементів, то ж вони вже користуються супершвидкісним інтернетом, робити підключення продовжуємо. Вирішується питання продовження оптоволоконної лінії до Романового. У наших планах – будівництво ліній до Волиці та Бережинець.
Ми завершили всі роботи по встановленню портів у Кунчі, тепер їх тут 80, по вулицях Береговій та Гагаріна в Теофіполі – 48. Також проклали оптоволоконну лінію з Кунчі до Святця довжиною 5,5 кілометрів.