Погода

Поштовики надіються  на краще


Оскільки професійне свято зв’язківців - День працівників телебачення, радіо та зв’язку – це свято і працівників поштових відділень, спілкуємося з начальником Теофіпольського центрального відділення поштового зв’язку Альоною Гук (на фото).
Розкажіть, будь ласка, чи за останній рік відбулися зміни в структурі відділення, які перспективи поштового зв’язку району?
- Нічого не змінилося, 22 відділення поштового зв’язку у нашому районі, як працювали, так і працюють. Ніяких документів, ніяких наказів щодо зміни структури нам не надходили. То ж ми сподіваємося, що так буде і надалі, що проблеми, які виникли між ПАТ «Укрпошта» та Пенсійним фондом України, розв’яжуться там, на рівні Кабінету Міністрів. Що наші відділення, як надавали послуги з доставки пенсій, так і будуть надавати. Та й, вважаю, взагалі, не можна уявити життя людей, особливо сільських, без поштового зв’язку.

Адже, наприклад, наші відділення надають біля 50 видів послуг. Це і традиційні - доставка періодичних видань, листів, кореспонденції, виплата, доставка пенсій, комунальні платежі, поштові перекази, торгівельна діяльність, і нові види послуг, як види доставок «Укрпошта Експрес» та «Укрпошта Стандарт». А те, що частина поштових відділень є збитковими, на це є ряд об’єктивних причин: це і демографічна ситуація, зменшення чисельності сільського населення, і зубожіння людей, особливо пенсіонерів. Та навіть в таких умовах продовжуємо йти в ногу з часом, модернізуватися. Крім Теофіпольського відділення № 2, автоматизовані вже Новоставецьке та Святецьке сільські відділення, тобто, нашим споживачам надаються послуги в режимі он-лайн. До кінця року відповідна програма буде встановлена і в Базалійському відділенні. Але ж оскільки ми працюємо в конкурентному середовищі, якість наших послуг потрібно підвищувати, це ми дуже добре розуміємо.
Звісно, що робота у поштовиків дуже відповідальна, хоч більшість заробітну плату отримують мізерну, бо ж працюють неповний робочий тиждень. Та все ж таки, кого напередодні свята хочете відзначити?
- Так, це дуже відповідальна робота, це робота з людьми. Але в приклад хочу поставити завідуючу Новоставецьким відділенням Тетяну Клапощук, завідуючу Турівським відділенням Тетяну Мазур, завідуючу Олійницьким відділенням Зою Григорчук, завідуючу Святецьким відділенням Оксану Пундик, завідуючу Теофіпольським відділенням № 2 Ганну Бурлак, листоношу пересувного відділення з Карабіївки Світлану Лук’янову. Та всіх наших працівників щиро вітаю зі святом, зичу міцного здоров’я, покращення добробуту, людського щастя, радості та здійснення мрій, віри у краще майбутнє.
Дякую, Альоно Юріївно, за розмову. Успіхів вам, стабільності та прибутків, адже поштовий зв’язок потрібний людям, без нього поки що уявити наше життя неможливо.
Галина Тебенько