Погода

Сталася трагедія


Страшним горем обернувся для родини Дробиків з Волиці празник Дмитра у сусідній Волиці-Польовій. Сталося це опівночі 8 листопада. Бо ж біля бару «Ангел» 45-річний Андрій Іванович Дробик помер від отриманих травм, несумісних з життям. Ця смерть сколихнула жителів і Волиці, і Волице-Польової, звідки він був родом. Знали його як дуже хорошу людину, надійного чоловіка та батька.
Що ж сталося насправді, з таким питанням звертаємося до начальника Теофіпольського відділення поліції Сергія Стучинського. Ось що він розказав:
- О пів на першу годину ночі, вже 9 листопада, до відділення поліції надійшов дзвінок з приймального відділення центральної районної лікарні, що приватний автомобіль привіз з Волице-Польової вже мертвого чоловіка, що нібито він сам впав на бруківку біля бару і помер від отриманих травм. Одразу до лікарні виїхала група реагування патрульної поліції, все зафіксувала, в протоколі було зазначено, що тіло було оглянуте черговим лікарем приймального відділення Володимиром Самойлюком, який констатував, що ознак життя не було.

На голові у покійного була відкрита рана, яка спричинила крововилив в обидві півкулі головного мозку. Тобто, йшла інформація, що до смерті цієї людини ніхто не був причетний. Однак 9 листопада на місце події виїхала наша слідчо-оперативна група, у складі трьох працівників карного розшуку та слідчого, аби з’ясувати, чи дійсно це було так насправді. Допомогла нам у цьому камера спостереження, яка була встановлена біля бару. Ми переглянули відео, де якраз зафіксована ця подія. Між Андрієм Дробиком та трьома молодими людьми, які перебували в стані алкогольного сп’яніння, виник конфлікт. Вони по черзі наносили удари, після нанесення третього удару чоловік впав. Ми одразу встановили цих осіб, це жителі Волице-Польової, один 1992 року народження, двоє – 1998. Затримали, допитали, до ізолятора тимчасового тримання доправили особу, яка нанесла третій удар. По даному факту за статтею 121 ч. 2 порушено кримінальне провадження (отримання тяжких тілесних пошкоджень, які спричинили смерть), триває досудове слідство. Чекаємо на висновки обласного бюро судово-медичної експертизи, це буде тривати місяць. На підставі цих висновків зможемо надати оцінку діям учасників цієї події, яка закінчилася смертю людини.
Поховали Андрія Дробика у Волиці у неділю, 11 листопада. Був страшний похорон, море людей, всі плакали.
Багато років покійний працював у місцевому господарстві, був водієм, завідуючим зернотоком, механізатором, останній рік трудився комбайнером у ТОВ «Зімертал».
- Пішла з життя дуже працьовита, доброзичлива, позитивна людина. Це незмірна втрата для родини, для нашої громади. Сподіваюся, що винні будуть покарані, - так сказав директор СТОВ «Волиця» Василь Кравчук.
А.Джус