Погода

Всім відомо, що виховна робота у сучасній школі включає в себе багато важливих завдань. Та, безперечно, що одним із пріоритетних є діяльність учнівського самоврядування. Великий педагог Василь Сухомлинський багато писав про роль самоврядування  в школі. Як підтвердження, згадуються його геніальні слова: «Самоврядування –це насамперед керування дюдини собою, вибудова своєї особистості, самостійне керівництво своїм розвитком, інакше-самовиховання».

  У нашій школі учнівське самоврядування –це рада «Лідер».

На  щорічній традиційній учнівській конференції  у нас пройшли вибори голови учнівської Ради, сформувалися центри. Всі присутні радо вітали новообраного ватажка, талановиту  старшокласницю  Анну Войтко. Ця чудова дівчинка- не тільки відмінниця навчання, а й учасниця районних і обласних пісенних конкурсів, оглядів художньої самодіяльності, одна з тих, ким ми дуже пишаємося, кого цінуємо і поважаємо.

 Після 10 туру Чемпіонату області з футболу у Прем’єр-лізі  ФК «Іскра» продовжує утримувати другу сходинку у турнірній таблиці. Після двох матчів 8 та 9 турів, де наша команда на виїзді впевнено переграла ФК «Славута» з рахунком 5:0 і вдома розписала мирову із ФК «Дунаївці» - 1:1, наступний- 10 тур «Іскра» пропускала.  А в цьому турі відбулось два матчі, які проходили в цікавій, безкомпромісній боротьбі, про що свідчать і рахунки. Так, ФК «Дунаївці» мінімально переграв  ФК «Фортеця» (Кам-Подільський) 2:1, а  ФК «Славута» вдома поступився ФК «Хмельницький»  1:2. Матч між двома «Случами» із Старокостянтинова і Красилова перенесено.

Як ми вже повідомляли, 18 травня 2018 року, Теофіпольська селищна рада прийняла рішення про створення Теофіпольської об'єднаної територіальної громади з центром у Теофіполі та звернулася до всіх сільських рад та Базалійської селищної ради з пропозицією увійти до ОТГ.  Тобто, процес, нарешті,  пішов. Рішення про надання згоди на приєднання прийняли Воронівецька, Великолазучинська, Ільковецька, Гаврилівська, Шибенська, Волицька, Волиця-Полівська, Лідихівська, Кунчанська, Михнівська, Карабіївська, Турівська, Бережинецька, Михиринецька та Ординецька сільські ради. Однак дві останні сільські ради приймати наступні рішення щодо створення Теофіпольської ОТГ далі не могли через те, що не мали територіальної межі  з ОТГ, адже Борщівська та Олійницька сільські ради таке рішення не прийняли (принаймі, чесно заявили свою позицію). Далі всі ці сільські ради та Теофіпольська селищна рада  прийняли ще одне рішення про створення ОТГ, після чого відповідний пакет документів був відправлений у Хмельницьку обласну державну адміністрацію  для розгляду комісії з прийняття висновку щодо спроможності ОТГ. 30 серпня позитивний висновок про створення Теофіпольської ОТГ був прийнятий. Про те, що у Теофіпольському районі зрушилося з мертвої точки створення ОТГ, навіть зазначив у своєму звіті про 100 днів на посаді голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

 Електрика повноправно увійшла в наше життя. Практично всі  електроприлади, інструменти, побутова техніка працюють з її допомогою. Без електрики, по суті, неможливе існування людини. І на охороні та експлуатації електричної  сили стоять  фахівці, ім’я яким – енергетики.  У нашому районі це працівники Теофіпольського РЕМ. Адже саме вони оперативно усувають  причини аварій  на лініях електропередач. Коли внаслідок  обривів проводів під напругою або виходів із робочого стану трансформаторних підстанцій миттєво пропадає «світло», і тисячі споживачів опиняються у безвиході. А причин аварій багато. Це і складні погодні умови, шквальні вітри, бурі, навіть смерчі та урагани, які, на жаль, почастішали в наших краях. Ще ж жильці і нових, і старих будинків купують сучасну побутову техніку, яка вимагає потужнішого  електроспоживання.