Погода

Всім відомо, що виховна робота у сучасній школі включає в себе багато важливих завдань. Та, безперечно, що одним із пріоритетних є діяльність учнівського самоврядування. Великий педагог Василь Сухомлинський багато писав про роль самоврядування  в школі. Як підтвердження, згадуються його геніальні слова: «Самоврядування –це насамперед керування дюдини собою, вибудова своєї особистості, самостійне керівництво своїм розвитком, інакше-самовиховання».

  У нашій школі учнівське самоврядування –це рада «Лідер».

На  щорічній традиційній учнівській конференції  у нас пройшли вибори голови учнівської Ради, сформувалися центри. Всі присутні радо вітали новообраного ватажка, талановиту  старшокласницю  Анну Войтко. Ця чудова дівчинка- не тільки відмінниця навчання, а й учасниця районних і обласних пісенних конкурсів, оглядів художньої самодіяльності, одна з тих, ким ми дуже пишаємося, кого цінуємо і поважаємо.

  Впевнена, що надійною опорою і підтримкою для мене будуть голови центрів: Дарина Кушнірук (центр «Знання»), Альбіна Сокол (центр «Дозвілля»), Богдана Ліщук (центр «Дисципліна і Порядок»), Тетяна Ковбаса (волонтерський центр «Турбота»), Денис Семенюк (командир агітбригади «Антивірус»).

  Звісно, що всі центри ради є важливими складовими, проте найбільш авторитетним, наймасовішим є волонтерський центр (загін) «Турбота».

  Членами центру добровільно стали  майже всі учні 5-9 класів! Для мене, як координатора, це велика радість, свідчення того, що у серцях наших дітей було і є місце для добра, яке необхідне людині, як повітря. У дитячих душах , як і раніше, живуть милосердя і людяність. А це ж так важливо у наш надто непростий і жорстокий час!

   Новий навчальний рік розпочато. Отож, від усієї душі хочу побажати моїм молодшим друзям міцного здоров’я, терпіння,  натхнення, геніальних творчих ідей, цікавих подорожей. Нехай кожен  день шкільного життя приносить море задоволення і радості від спілкування з друзями та  вчителями.

 Тетяна Ящук, педагог-організатор  Волицької ЗОШ І-ІІ ступенів,

 координатор учнівської Ради