Погода

 Електрика повноправно увійшла в наше життя. Практично всі  електроприлади, інструменти, побутова техніка працюють з її допомогою. Без електрики, по суті, неможливе існування людини. І на охороні та експлуатації електричної  сили стоять  фахівці, ім’я яким – енергетики.  У нашому районі це працівники Теофіпольського РЕМ. Адже саме вони оперативно усувають  причини аварій  на лініях електропередач. Коли внаслідок  обривів проводів під напругою або виходів із робочого стану трансформаторних підстанцій миттєво пропадає «світло», і тисячі споживачів опиняються у безвиході. А причин аварій багато. Це і складні погодні умови, шквальні вітри, бурі, навіть смерчі та урагани, які, на жаль, почастішали в наших краях. Ще ж жильці і нових, і старих будинків купують сучасну побутову техніку, яка вимагає потужнішого  електроспоживання.

Часом причиною аварій стають дерева в населених пунктах, які нависають над електролініями та під час негоди падають на них. Зазвичай, такі дерева є складними, без техніки, без крану самостійно жителі сіл зрізати їх не можуть. А в будь-який момент  вони могли стати причиною обриву мережі. І в таких випадках працівники РЕМ приходять на допомогу. Як ось цього тижня вони це зробили на вулиці Заболотній в Шибені.

Виїхала сюди бригада Базалійської дільниці Теофіпольського РЕМ у складі майстра Віталія Якубовського, електромонтерів Миколи Солов’я, Віталія Глов’юка, Сергія Палія, водія крана Віталія Шалая та водія Івана Солоненка. Професійно оцінили ситуацію, щоб не порвати електролінію та не повалити опору, прийняли рішення – зняти вершки могутнього явора, аби він вже не становив ніякої загрози. Діяли надзвичайно кваліфіковано, за короткий час справилися із-завданням.

Цього дня у Шибені ліквідували ще кілька подібних небезпечних ситуацій, які представляли загрозу для безперебійного постачання електроенергії.

Хочеться щиро подякувати цим людям за сумлінність та мужність, адже ці роботи постійно пов’язані з ризиком для життя. А ще директору Теофіпольського РЕМ Василю Борболюку, який оперативно реагує на звернення мешканців району.

А.Джус