Погода

Після повномасштабного вторгнення російської федерації Хмельниччина прихистила більше 400 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Наразі в області залишилося  проживатиблизько 90 тисяч переселенців.

Населені пункти Теофіпольської селищної територіальної громади стали прихистком для понад 1700 осіб зі статусом ВПО, з яких 600 – діти дошкільного та шкільного віку, 65 осіб з інвалідністю. Загальна кількість пільгових категорій становить 250 осіб. Усі вони приїхали з областей, територію яких охопило полум’я війни. В основномуз Харкова, Маріуполя, Херсона, Миколаєва та Сєвєродонецька Луганської області. Переважна кількість людей проживають у приватному секторі та у комунальних закладах освіти.

Завжди стараюся бути у курсі новин нашої громади, і кожен раз, коли перечитую сторінки «Життя Теофіпольщини» радію, що є у нас багато добрих людей, які готові прийти на допомогу. І ось дуже захотілося мені розповісти про одну дуже хорошу людину – пенсіонерку  Марію Станіславівну Глов'юк, яка проживає у Теофіполі. А познайомилися з нею у грудні минулого року, коли у селищі цукрового заводу ми організували групу бабусь-пенсіонерок, які почали в'язати шкарпетки для воїнів Збройних Сил України. І ось ця бабуся, якій йде 84-й рік, також побажала приєднатися до нашої групи і почала в'язати.

Як гласять езотеричні джерела, справжньої людини не видно, бо справжня людина – це її душа, ба, аура. Аура досконалої людини, доброзичливої  та жертовної, чиста, ясна, світиться усіма кольорами веселки.

Хочу написати саме про таку людину з аурою всіх кольорів веселки. Це Неллі Модестівна Костюк, яка працює в аптеці на території Теофіпольської багатопрофільної лікарні.Я не знаю, чи є такі ліки, про які б вона не знала. Як фахівець, дає поради, завжди старається чимось допомогти. Уважна, доброзичлива, тактовна, завжди з усмішкою на обличчі. Від спілкування з нею стає на душі приємно, що все-таки є люди, які несуть добро, любов, увагу.

Таке випало на нашу ветеранську долю: трудитися, віддаватися роботі, завжди бути активними, а тут ще й ця страхітлива війна. Та залишаємося в строю, робимо все, що в наших силах, аби підтримати Збройні Сили України, аби наблизити перемогу. Для цього співпрацюємо з патріотичними громадськими організаціями з Тернопільщини.

 І ось нещодавно, 2 березня, у Теофіполі,  у ТОВ «Подільське» меморандум про співпрацю підписали громадські організації: «Відокремлений підрозділ організації ветеранів України Теофіпольської територіальної громади» (голова президії Володимир Кобера), «Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит» (голова ради Анатолій Стучинський), Тернопільська спілка «Десантно-козацький рій» (заступник голови правління Василь Филима),  Благодійна організація «Благодійний фонд «Подільсько-Волинська Січ» (директор Володимир Мосейко), Благодійний фонд «Добра Надії Любові» (президент Андрій Петринюк). Благочинний Теофіпольського округу Православної Церкви України митрофорний протоієрей отець Василь Крисак  вручив поважним гостям з Тернопільщини церковну картину, а гості привезли з  собою медичні препарати для людей поважного віку.

   24 лютого ми зустріли роковини повномасштабного вторгнення росії в Україну. Вже понад рік ми проживаємо найдовший лютий у житті кожного українця. І в ці непрості для нашої рідної України часи всі ми об’єднались, згуртувались та довели, що РАЗОМ МИ – СИЛА, показали, що наш Поляхівський ліцей – це СПРАВЖНЯ РОДИНА. У кожного свій фронт і своя робота задля наближення такої довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ!