Погода

Цими днями минає дев'ять днів, як покинув білий світ Петро Антипович Блажко з Гальчинець. Сказати, що це була прекрасна людина – нічого не сказати. Нагородив його Бог багатьма чеснотами -  був сильний духом, завжди  долав труднощі, мав щиру, доброзичливу вдачу, любив життя, любив свою роботу, дорожив своєю родиною.

У скарбниці мудрості українського народу є такий вислів: «Молодість дається кожному, а старість – обраним». Дійсно, поважний вік являється особливим даром Божим. Саме такої благодаті Божої удостоєна Галина Назарівна Кашперук (дівоче прізвище Краков'ян), шановна жителька села Рідка. Свій 90-річний ювілей вона зустріла ще 28 січня цього року. Але ніколи не пізно написати про хорошу людину, велику трудівницю, яка гідно прожила своє життя.

16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв'язку. В усі часи зв'язок був надійним помічником в економічній, соціальній, виробничій сферах, у вирішенні багатьох суспільних і державних питань, особистих справ. А тим більш тепер, коли живемо в умовах тотальної цифрової трансформації суспільства.  Тож цей день відзначають і фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж та мереж Інтернет-зв’язку. Люди, які працюють у цій сфері, роблять усе, щоб у нас працювали стаціонарні та мобільні телефони й Інтернет, щоб ми були в курсі останніх подій в Україні та світі.

Четвер, 10 листопада,  267 день повномасштабної агресії російської федерації проти незалежної України. Доблесні Збройні Сили України укріплюють свої позиції, стримують натиск ворога та визволяють тимчасово окуповані території. Українці, хто як може, хто чим може, підтримують наших бійців. Бо на передовій їм потрібне все: і спорядження, і спеціальне обладнання, і тепла військова форма та взуття, і термобілизна, і їжа довготривалого зберігання. Потрібні і автомобілі, аби бойові підрозділи були мобільними, якнайменш вразливими для окупантів.