Погода

Зайве ще раз нагадувати, яке величезне значення для економіки держави має лісове господарство. Бо ліс це її справжній скарб, це зелені легені нашої країни, це душа всієї нашої планети. Тому таким важливим є його раціональне та розумне використання. Оскільки у третю неділю вересня, а саме 18 вересня, в Україні відзначається День працівника лісового господарства, про стан лісової галузі у громаді розмовляємо з директором КП «Теофіпольлісвод» Юрієм Мельником.

Керівником підприємства ви були призначені 24 липня минулого року, отож, вже вдруге відзначаєте професійне свято. Які зміни за цей час відбулися у «Теофіпольлісводі»?

Є у нашій Турівці родина, яку так і хочеться поставити у приклад. Це родина Любові Михайлової, її дочки Людмили та зятя Павла Гончарука. Бо ж не лише дають раду на своєму обійсті, завжди тут кругом порядок, все доглянуте, любо й глянути. Ще ж за власні кошти при в'їзді у Турівку встановили фігуру – хрест з розп'яттям Ісуса Хреста. Щоб нагадував всім нам, що треба жити по заповідям Божим, бути добрими, справедливими, жити у злагоді та мирі. Сталося це вісім років тому, прикрасила фігура наше село. І весь цей час ця гарна родина доглядає за цим святим місцем, сіє, насаджує квіти, квітують вони з ранньої весни до пізньої осені. І ніколи їм про це не треба нагадувати, як ото часом треба декому з живих казати про занедбані могили померлих. Бо взяли на себе такий обов'язок, самі тихенько все роблять від душі, ні на кого не нарікають.

Продовження, початок у газетах № 33-36 від 18, 25 серпня, 1 та 8 вересня 2022 року

Ще перед початком війни німці засилали на нашу територію диверсантів в червоноармійській формі, які ховались в житах, перерізали дроти телефонного зв’язку, сіяли серед населення паніку. З району була дана вказівка виловлювати їх. Наші молоді хлопці верхи на конях їздили по житах, вишукуючи диверсантів. Траплялись випадки, коли їх виловлювали і відправляли в райцентр.

Що людині потрібно для щастя? Щоб її не забували, пам'ятали, щоб поважали, визнавали. Бо кожен хоче, аби його оцінили гідно, справедливо. Тож пережила вчителька-пенсіонерка Шибенської середньої школи Оксана Петрівна Бушинська у день свого дев'яностоліття спектр почуттів – щемну радість, умиротворення на душі, гордість за своє недаремно прожите життя, вдячнсть тим, хто її пошанував.

Указом Президента України 12 вересня 2008 року встановлено професійне свято – День рятівника, яке відзначається 17 вересня. Цього дня Християнська Церква вшановує Чудотворний образ пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка з давніх давен є покровителькою пожежників і рятувальників.

Захищати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою, яку обирають тільки сміливі, сильні духом та самовіддані люди. Зустрічаючи професійне свято, кожен рятувальник із почуттям гордості відчуває свою особисту причетність до вирішення загальнодержавного вагомого питання – забезпечення надійного захисту населення.