вологість:
тиск:
вітер:
- Деталі
- Категорія: №50 від 10.12.2020 року
- Перегляди: 1453
26 листопада, у минулий четвер, розпочала роботу новообрана Теофіпольська селищна рада. Спочатку голова Теофіпольської селищної територіальної виборчої комісії Лілія Яковчук оголосила про набуття повноважень 26 новообраними депутатами Теофіпольської ради та видала їм посвідчення депутата. Повноважень набув і Теофіпольський селищний голова Михайло Тененев, склав присягу посадової особи місцевого самоврядування, тобто, вступив на посаду. Привітали голову та депутатів Андрій Петринюк, останній голова Теофіпольської районної ради, депутат Хмельницької ради, а також депутатХмельницької обласної ради Віолета Лабазюк. Побажали працювати на розвиток самодостатньої громади, на розбудову Теофіпольщини.
Далі депутати обрали тимчасову лічильну комісію, шляхом таємного голосування обрали Романа Непотаса секретарем Теофіпольської селищної ради. Затвердили перелік та персональний склад постійних комісій ради. Отож, будуть працювати 5 постійних комісій: з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини тазаконності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, зв'язків з виконавчими структурами, об'єднаннями громадян та засобами масової інформації; з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва, регуляторної діяльності; з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та управління об'єктами комунальної власності територіальної громади; з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, інвестицій, перспективного планування та екології; з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту. Очолили ці комісії відповідно Володимир Пицюк, Олена Ковцун, Василь Демчук, Віктор Стецюк, Наталія Лебідь.
Детальніше: З першого пленарного засідання І сесії Теофіпольської селищної ради
- Деталі
- Категорія: №50 від 10.12.2020 року
- Перегляди: 728
25 жовтня 2020 року пройшли перші місцеві вибори депутатів до Теофіпольської селищної ради Теофіпольської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області. Застосування пропорційної системи з відкритими списками, автоматично передбачало, що ішли на вибори тільки за партійними списками. І це в Теофіпольській громаді, де люди без всяких партій знають один одного і обирають за справами, а не за брендами. Така виборча система дала можливість позбутися конкуренції сильних лідерів на місцях. Абсолютна більшість формально діючих партійних організацій ще не зареєстрували жодної районної організації. Впевнений, що не всі кандидати в депутати знали своїх лідерів, як на державному, так і на місцевому рівні.
Детальніше: Місцеві вибори за новими правилами: чому знову треба змінювати виборче законодавство
- Деталі
- Категорія: №50 від 10.12.2020 року
- Перегляди: 834
Із 100 хворих на коронавірус тільки 20 мають середньотяжкий або важкий перебіг. Уявіть, як 80 людей із легким перебігом хвороби ускладнюють роботу сімейному лікарю, рентгенкабінету, лабораторії.Ця ситуація подібна до тої, коли швидка їде до пацієнта з кровотечею, але інші водії не тільки не пропускають, але ще й підрізають її. Що ж таке легкий перебіг коронавірусу? Невисока гарячка(до38 градусів), яку можливо контролювати, прийомом жаропонижуючих. Нежить(або закладений ніс). Біль в горлі, м’язах, кістках. Кашель без задухи і кровохаркання. Втрата нюху та смаку, або їх спотворення. Пацієнту із легкою формою коронавірусу рекомендується самоізоляція та лікування в домашніх умовах.
- Деталі
- Категорія: №50 від 10.12.2020 року
- Перегляди: 915
Невблаганно плине ріка часу. І не зогляділася, як накувала мені зозуленька 70 літ. То ж у день свого ювілею, 29 листопада, промайнуло все моє життя перед очима. Як зростала у селянській працелюбній сім'ї у Борщівці, старанно навчалася в місцевій початковій школі, а далі – у Великолазучинській восьмирічці та Базалійській середній школі. Як мріяла стати вчителькою, як вступила до Тернопільського педагогічного інституту на природничий факультет, вивчала біологію та хімію. А як розпочала працювати, то довелося викладати багато предметів. В Ординецькій восьмирічній школі навчала учнів української мови та літератури, німецької мови та економічної географії, в Строковецькій – читала фізику, біологію та хімію, в Теофіпольській середній школі № 1 спочатку була вихователем продовженого дня, згодом викладала трудове навчання та біологію. А далі трудилася в Теофіпольській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та школі-гімназії, навчала школярів моєї улюбленої біології та хімії.То ж все своє життя я присвятила школі, педагогічну роботу дуже любила, намагалася передати своїм учням знання, прищепити їм такі якості як цілеспрямованість, відповідальність, наполегливість, і, головне, людяність.