Погода

У день, коли святилася


Йорданська водиця

 

Чудове масове дійство відбулося минулої неділі, 19 січня, у Теофіполі. Нацентральній площі селища пройшов різдвяний ярмарок колядок і щедрівок «Де святиться-веселиться свята Йорданська водиця». Його учасники, колективи та солісти закладів культури району, всією душею прагнули донести до глядачів величність християнських Різдвяних обрядів, неповторну красу української мови, самобутність прадавніх мелодій.
І ось зазвучали різдвяні дзвоники, ярмарок розпочався, колядки «Ластівонька прилітає» та «Ой, піду я» майстерно виконав дитячий театральний колектив районного будинку культури(керівник Олена Щур). Як завжди, прекрасно прозвучали різдвяні мелодії «Через гори, через доли» та «В місті Вифлеємі» у виконанні вокального колективу Волицького сільського будинку культури.

Летять роки, як лебеді у

 

вирій

14 січня свій вісімдесятий рік народження відзначила жителька села Мар’янівки Ярина Петрівна Гончарук. Привітати ювілярку – маму, бабусю, прабабусю і просто хорошу людину прийшли односельці.
Звертаючись до Ярини Петрівни, гості побажали їй міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей – дітей, онуків та правнуків, які на даний час опікуються своєю рідненькою матусею та бабусею і своєю любов’ю й повагою зігрівають її поважний вік.

Слово про вчителя

Сьогодні, у бурхливий час реформацій, перипетій історичних процесів, коли на другий план, на жаль, відійшли доброта й чесність, порядність і почуття високого призначення людини на землі, учителі знову залишаються провідниками світла, віри в щасливе майбуття. Це в їхніх душах горить-палає й не повинна згаснути іскра дитинства.
Щасливий той, кому Бог подарував Учителя. Так, саме Учителя з великої літери. Гальчинецька ЗОШ І- ІІІ ступенів завжди славилась і славиться своїми вчителями. Це творчий колектив, який любить свою справу, проявляє ініціативу у випробуванні нових методів навчання, бажає просувати школу вперед згідно з новими науковими відкриттями. А головне – прокладає шлях до серця кожної дитини, допомагає розкрити найкращі її риси, здібності, схильності, реалізувати себе в суспільстві.

Життя у праці, пісні та вишивці

Уперше мав нагоду побувати у цій доволі просторій домівці. Господиня оселі – людина широкої відкритої душі, говірка, щиро запросила до себе на січневу ювілейну гостину. Ще із роздягальні чомусь здалося, що потрапив у своєрідну музейну залу. Експонати на стінах, журнальному столику ніби самі просились розповісти про захоплення цієї жінки. Вітальня теж потішила нас цими дивними витворами рук господині, справжніми скарбами, які ця весела співуча власниця дому нагромадила протягом свого життя.
Про її творчу душу, особливу любов до вишивання, я знав із різних джерел.

Те, що найбільшою цінністю людини вважається  здоров’я, є незаперечною істиною. То ж кожний має дбати про своє здоров’я, вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, мотивувати позитивний психологічний настрій. Та оскільки ніхто не застрахований від хвороб, треба проводити профілактичні заходи, тобто, користуватися послугами центрів фізичної реабілітації, які діють у великих містах, а також в курортно-санаторних закладах.

 

Аби люди ставали

 

здоровішими

 

Такий Центр з надання послуг фізичного комфорту найближчим часом запрацює у Теофіполі у ТОВ «Подільське», за адресою вулиця Небесної Сотні, 75. Наразі проводиться робота з отримання відповідних дозвільних документів та сертифікатів. Оскільки, крім надання послуг з різних видів лікувального масажу планується використовувати медичних п’явок та рибок гара-руффа, нещодавно наш земляк, фахівець фізичної реабілітації Олександр Рей (на фото) передавав досвід майбутнім працівникам Центру. Олександр Володимирович, в минулому професійний військовий, у 2006 році закінчив Хмельницький інститут соціальних технологій університету «Україна», отримав диплом фахівця з фізичної реабілітації. Майже 20 років професійно займається фізичною реабілітацію, останні 8 років живе в Криму, працює в Ялті, в санаторії «Ай-Петрі». Постійно вдосконалює свій рівень, вивчив методики проведення різноманітних видів лікувального масажу, голковколювання, останнім часом пройшов навчання в Центрі китайської медицини Хан ЛінТан.