Погода

Для тих, хто


працює для людей

Напередодні Дня місцевого самоврядування в сесійній залі районної ради відбувся святковий захід. До його проведення долучилися районний будинок культури, дитяча музична школа, то ж учасники урочистостей отримали гарний настрій, заряд бадьорості та оптимізму. Адже ті, хто за велінням серця взяв на себе мужність працювати для людей, нести відповідальність за згуртування, спокій та благополуччя громад, заслужили на таке свято. Бо ж негативу їм вистачає.

 ЦЕ  СТОСУЄТЬСЯ  КОЖНОГО!

 

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Вірним синам українського


народу присвячувалося

 

6 грудня, у День Збройних Сил України, в актовій залі дитячої музичної школи відбулися урочистості. Ведуча заходу Галина Стаднік наголосила, що коли запроваджувалося це свято, ніхто навіть уявити не міг, що воно стане найголовнішим у житті сьогоднішньої України. Що люди у військовій формі стануть звичним явищем на вулицях українських міст та сіл. І що на них покладатимемо величезні надії і всією Україною молитимемося за них, щоб повернулися живими.
Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи незалежність, суверенітет, територіальну ціліс-ність України. До пам’ятників загиблих у роки Другої світової війни, воїнам-афганцям, пам’ятного знаку Героям Майдану та усім захисникам української землі під мелодію «Пливе кача» поклали квіти.

 

 

Цікава  екскурсія

Світ професій безмежний і у ньому важливо знайти своє місце. Є професії, про які ми  знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до таких належить важка, небезпечна, але дуже необхідна професія пожежника, а якщо бути точнішим, то пожежника-рятувальника. Ця професія дійсно героїчна. Скільки діти бачать по телебаченню, скільки чують по радіо, скільки їм розповідають вчителі. Але найкращий спосіб засвоїти – побачити все на власні очі. То ж, за попередньою домовленістю з керівництвом, учні Шибенської ЗОШ І-ІІІст. вирушили до 36-го Державного пожежно- рятувального  посту.

Стежкою  батька

 

15 років тому, коли сім’я Крисаків переїхала в Теофіполь, Андрійко був зовсім маленьким хлопчиком. Пройшли роки, маленький хлопчик виріс, закінчив школу, вступив до Тернопільського Національного педагогічного Університету на історичний факультет, а заочно – до Львівської Богословської Академії. Ще коли вчився в школі, був послушником в церкві, де і служив його батько – отець Василь.
На наших очах він ріс, мінявся, і ми до нього, до його голосу звикли. І коли на вихідні дні він приїжджає додому, завжди приходить в церкву, ми всі, прихожани, його читанням Апостолу зачаровані. Він так само, як і священник, є часткою нашої церковної громади, несе до нас зерна любові та повагу до старших, бере участь в благоустрої церкви, підтримує її чистоту.