Погода

Щиро дякуємо


Нещодавно за сприяння Благодійного фонду Вадима Лейві «На благо України» була організована поїздка учнів Бережинецької ЗОШ І-ІІ ступенів до Рівного. Погода в цей день була по-справжньому літньою, наче відображала піднесений настрій учасників поїздки. Екскурсія пролягала через Остріг, де діти мали змогу побувати в краєзнавчому музеї, розташованому на території Острозького замку. Відвідавши цей музей, учні збагатилися знаннями з історії та побуту давнього Острога і Острожчини.

Позачергові вибори

до парламенту відбулися


21 липня в Україні пройшли позачергові вибори народних депутатів України. Пройшли за старим виборчим законом за змішаною системою – пропорційною та мажоритарною. За інформацією сайту Центральної виборчої комісії станом на 10 годину ранку 24 липня 2019 року до Верховної Ради проходять 5 політичних партій, які подолали 5% бар’єр. За політичну партію «Слуга народу» свої голоси віддали 43,7 % виборців, за «Опозиційну платформу - за життя» - 13,01%, за ВО «Батьківщина» - 8,18%, за«Європейську солідарність» - 8,11%, за «Голос» - 5,83%. Стануть народними депутатами України і 225 переможців на мажоритарних округах.

Виглядає мати сина


Вже 24 роки Іван Надал з Шибени служить в Збройних Силах України. Не всі чоловіки обирають такий шлях у житті, армія є армія, це муштра, дисципліна, порядок. Але і там має хтось бути, бути готовим захищати Вітчизну, боронити рідну землю. То ж треба бути витривалим, мужнім, здатним до випробувань. Це ще коли мирний час, а коли війна…
Що таке чекати сина з війни, здригатися від кожного телефонного дзвінка, не спати, не їсти, марити зустріччю, пізнала на собі його мама Ганна Романівна. Бо ж контрактник, три рази по 9 місяців був в зоні проведення Антитерористичної операції.

Подяка-вибачення


Хочемо вибачитися перед усіма друзями, знайомими, сусідами, кумами, родичами, колегами, перед організаціями, перед усіма тими, хто не лишився осторонь, коли в наш будинок влучила блискавка. В останньому номері газети «Життя Теофіпольщини» без нашого відома була надрукована подяка від сімей Загоруйко та Воляників «Не полишили нас у біді». Якась невідома особа взяла мою статтю з Інтернету, де ми дякували партії «За конкретні справи», а саме Вадиму Лозовому та Олександру Герезі за те, що вони надали нам матеріальну допомогу, за що ми їм безмежно вдячні. Але, крім них, не залишилися байдужими інші організації, наші сусіди, знайомі, наші куми, родичі, друзі, колеги по роботі. Хтось подав в районну газету подяку, тобто мою з Інтернету, а ще її переробили.

Все життя прожила з Богом


Застала Ольгу Микитівну вдома, поралася на городі, коло полуниць, якраз того дня не правилося в церкві, не було в Новоставцях ні похорону, ні поминок. Не обходиться ж без неї ні служба, ні всяка скорбота, бо ж вже 24 роки, як вона коло Божої книжки, як служить у церкві дячихою. І не злічити, скільки молитов знає, скільки пісень. А як прийшла до такого усвідомлення, що найголовніше для людини – віра, що тут, на землі, слави не треба, а треба її заробити на небесах?