Погода

Те, що 8 Березня є чудовою нагодою, аби скласти щиру подяку жіноцтву за добро та ніжність, любов та вірність, невтомність та чарівність, витримку та силу духу – навряд чи можна заперечити. І як добре, що це свято в Україні ще відзначається. Бо ж все найсвітліше, що є в нашому житті – весна, щастя, радість, кохання - пов'язане з жінкою.

То ж урочистості до Міжнародного дня прав жінок та миру відбулися і в Теофіполі. Вже традиційно вони проходять в актовій залі дитячої  музичної школи, і святковий концерт готують учні та викладачі цього чудового закладу. Спочатку з привітаннями до присутніх жінок звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський та голова районної ради Андрій Петринюк. Побажали міцного здоров'я, здійснення всіх життєвих планів, надій та мрій, щастя, добра та радісних посмішок. Вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради, квіти кращим представницям прекрасної статі.

8 березня зустріла Василина Михайлівна Дубравіна з Теофіполя свою 90-у весну. Хоч випала на її долю гірка печаль, невимовні страждання, не озлобилася, ні на кого не тримала зла, завжди робила та робить людям лише добро.

Живе баба Василина, як кажуть на неї, у Теофіполі вже до сорока літ. Перебралися сюди з молодшим сином Павликом з Воронівець, поставили хату на новій вулиці, обжилися. Та не покидало її горе, не заживала на серці кривава рана. Поховала ж свого старшого, вісімнадцятирічного сина Колю. Сталася та страшна біда 15 серпня 1970 року, задушив його, причіплювача, бульдозер на силосній ямі. То ж у Воронівцях, які не перестають її пахнути вишнями, найрідніше місце для неї – сільський цвинтар, спочивають тут батьки, троє братів та дорогий синочок. Щороку приїздить сюди на проводи, несе до церкви парастас, поки жива, поки носять ноги, так буде робити.

 

7 березня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського, за участю голови районної ради Андрія Петринюка, сільських та селищних голів, окремих депутатів районної ради відбулося засідання ради регіонального розвитку району.

У вступному слові Петро Вільшинський наголосив, що

стратегії регіонального розвитку для кожної території є одним із першочергових завдань, адже лише маючи чіткий план того, як має розбудовуватися та розвиватися регіон, можна очікувати на гарні результати. Важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою влада району на 2019-2021 роки - це енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, водозабезпечення, ремонт дорожнього покриття, соціальні гарантії та соціальний захист місцевого населення, залучення інвестицій та впровадження перспективних проектів розвитку інфраструктури району. Та найголовніше – це децентралізація.