Погода

Ставок – громаді


Протягом багатьох років на сесіях селищної ради вирішувалося питання про долю теофіпольського ставка. Представники ор-ганізації «Громада рибалок Теофіпольщини» неодноразово зверталися до керівників обласної ради та обласної державної адміністрації, органів місцевої влади, але все було безрезультатно, тому що до водойми і надалі не було доступу простим людям.
Водосховищем користувався цукровий завод для забору води. Відповідно до законодавства, водоймища ще ніхто не приватизував. Їх можуть брати тільки в оренду. А в нашому селищі водосховище було захоплено окремою групою людей, які придбали документи на промисловий вилов риби і користувалися природніми ресурсами у власних цілях, перешкоджаючи любителям рибалити. Ставок площею 127,5 га не було взято в оренду і за нього податок не сплачувався.
І ось на тридцять третій сесії селищної ради сьомого скликання від 9 листопада 2018 року знову розглядалося питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт. Теофіполь». За введення водойми в межі населеного пункту Теофіполь проголосувало 15 депутатів.


Завдячую виборцям селища, які віддали свій голос за Тетяну Андрійчук, Ольгу Архипович, Анатолія Голованя, Сергія Гончара, Василя Жуковського, Вадима Казмірчука, Максима Ковальчука, Олександра Колєсніка, Аллу Лебединську, Тетяну Мусійчук, Сергія Онищука, Віру Романюк, Олега Тарана, Олександра Яремчука, бо ж довгоочікуване питання було вирішено.
Віктор Мовчан, депутат Теофіпольської
селищної ради