Погода

Багато гарних і славних традицій має Святецька ЗОШ І-ІІІ ст. Улюбленими для дітей давно вже стали  свята української мови, День українського козацтва, День туризму, свято матері, батька, спортивні  свята,  зустрічі із видатними  людьми.

Важко враз пригадати і перелічити усе те, що проводиться в школі з метою виховання справжніх патріотів  рідної держави, небайдужих до  подій, що відбуваються в рідній Україні.

Оскільки наша газета забезпечує діалог влади з громадою, є трибуною для висловлення своїх позицій і для посадовців, і для громадських активістів, і для простих людей, про важливі питання соціально-економічного, політичного життя району знову спілкуємося з головою районної ради Андрієм Петринюком.

То яка ж доля встановлення дитячого ігрового майданчика та спортивного комплексу? Чи досягнуте з цього питання, нарешті, порозуміння?

18 вересня минуло 50 літ, як поєднали свої долі Лариса Арсенівна та Сергій Юхимович Савчуки з Шибени. Життя прожили у злагоді, повазі та любові, виростили прекрасних дітей, внуків, вже й правнучки дочекалися. У час золотого ювілею пригадували, як все починалося, міркували, в  чому ж секрет родинного щастя, які почуття пронесли  через усе життя, передали у спадок дітям та внукам.

Його розповідь