Погода

Багато гарних і славних традицій має Святецька ЗОШ І-ІІІ ст. Улюбленими для дітей давно вже стали  свята української мови, День українського козацтва, День туризму, свято матері, батька, спортивні  свята,  зустрічі із видатними  людьми.

Важко враз пригадати і перелічити усе те, що проводиться в школі з метою виховання справжніх патріотів  рідної держави, небайдужих до  подій, що відбуваються в рідній Україні.

 Згідно плану виховної роботи школи з 17 по 21 вересня пройшов  тиждень біології, під керівництвом вчительки Світлани  Глух.  Кожен день відзначався своїми заходами. Це і  конкурс  загадок, прислів’їв та приказок про природу (1-6 кл.), екскурсія екологічною  стежиною рідного краю « Осінні явища в житті рослин» ( 1-5 кл.), усний журнал «Зелена аптека «( 9 кл.), конкурс ерудитів «Унікальна фауна Землі» ( 7-8 кл.), біологічна вікторина  для учнів  9 класу, лекція «Вплив наркотиків і токсинів на здоров’я і поведінку людини» ( 10 кл.). А на завершення тижня організовано загальношкільне свято хліба. Цього року воно було по-особливому урочистим та незвичайним, бо мало національний, патріотичний відтінок, адже цей день співпав ще із святом Миру.

 Обрядові паляниці, калачі, короваї, уквітчані кетягами калини, запишалися на вишитих рушниках. Слова шани хлібові, вдячності працьовитим рукам, що його зростили, лунали з уст школярів 7 класу, які разом з класним керівником Світланою Глух підготували такий чудовий  захід. До свята долучився кожен клас, презентував хлібопекарські вироби, а також виконував номер художньої самодіяльності. Учні 11 класу продемонстрували  самостійно змонтований відеоролик про хліб із своєю участю.

 Дух родинного тепла оповив стіни школи, наблизив усіх присутніх до думки про те, що людина, споживаючи хліб, зрощує в душі любов, повагу і добро.

Надія Сут, заступник директора школи з виховної роботи