Погода

Примножив спортивну славу громади

 


Минулої суботи в Україні відзначався День фізичної культури та спорту. Це свято близьке особисто мені, ветеранам спортивного руху Новоставецької громади та молодому поколінню, вихованцям відділення важкої атлетики ДЮСШ, які продовжують наші славні традиції. Та хочу розповісти про простого хлопця з Кривовільки, який поставив собі мету – стати чемпіоном світу з гирьового спорту, як його старший товариш та наставник, триразовий чемпіон світу з гирьового спорту Василь Михайлінчик. Про Полміра Квіквінію, мрія якого збувається. Адже впевнено йде по цьому нелегкому шляху. Самовіддано тренується вже 9 років, систематичне заняття спор-том зробило його дисциплінованим, цілеспрямованим, відповідальним, хорошим сім’янином.


Я, як майстер спорту СРСР з важкої атлетики, добре знаю, що гирьовий спорт – це щоденне величезне навантаження, це спортивний марафон, де не можна зупинятися на досягнутому. Починав Полмір з обласних турнірів та змагань, далі були Всеукраїнські турніри, чемпіонат України. Став призером чемпіонату України, чемпіоном України, а у травні цього року посів почесне друге місце на чемпіонаті Європи з гирьового спорту у ваговій категорії до 95 кг, який відбувся в Угорщині, в місті Кечкемет. Це його велика перемога, адже виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, його результат у сумі двоборства 200,5 очок (поштовх – 123, ривок – 155, вага гир – 32 кг).
Від усієї громади я щиро вітаю Полміра та бажаю йому таки стати чемпіоном світу. Адже тепер у нього нові можливості, переїхав з сім’єю у Хмельницький, тренується, в одному з спортивних закладів навчає дітей. То ж так тримати, наш хороший молодий друже! А Новоставецька сільська рада, як і, впевнений, Філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП», будемо продовжувати тебе підтримувати. Бо ж примножуєш ти славу нашої громади.
Анатолій Вальчук, Новоставецький сільський голова