Погода

Живемо ми в Олійниках, в селі, щоб щось мати, треба тяжко працювати коло худоби та на городі. І без кінця за ту худобу гризтися. Бо тут може все бути добре, а тут раз – і вже недобре. Але з цим ще якось може бути. Біда, як в сім'ї хтось дуже нездоровий, як ото ті слабості пообсідають.  Але більша біда, то ця страшна війна, коли діти наші на фронті, на передовій, коли ті орки без кінця стріляють, фосфорними бомбами спалюють українську землю. А вони мусять там утримувати наші позиції, просуватися далі, звільняти південь та схід України від російських окупантів.

Закінчення, початок у газетах № 33-39, 41- 42 від 18, 25 серпня, 1,8,15,22, 29 вересня, 13, 20 жовтня 2022 року

В сім’ї Федора було двоє дітей – Антоніна та Петро. З ними обома я був знайомий. Петро жив в селі Дем’янівка. Рано помер. Антоніна мешкала в Києві. З нею та її чоловіком Михайлом Єгудіним я був знайомий, спілкувався, навіть гостював у квартирі. В них було дві дочки, але я їх знаю мало, бо коли навідувався туди, то дівчатка були ще маленькими. Обоє Єгудіни (старші) вже померли.

30 жовтня в Україні відзначається спільне свято - День автомобіліста та дорожника, адже від майстерності водіїв та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень та успішна робота всіх сфер економіки та промисловості країни. І на водіїв, і на дорожників покладена відповідальність за безпеку на наших автодорогах, не лише за своє власне життя, а й за життя пішоходів та пасажирів. Тож ця самовіддана та почесна праця на благо людей заслуговує на заслужену повагу.

Вісім місяців Хмельницька обласна рада функціонує в умовах повномасштабної війни в Україні. За цей період, завдяки активній та злагодженій роботі всього депутатського корпусу було проведено три пленарних засідання сесій, розглянуто та підтримано близько 100 питань з різних сфер життєдіяльності краю.

Із перших днів повномасштабної війни депутатський корпус обласної ради активізував свою роботу для підтримки жителів області та вимушено переміщених осіб, широко розгорнули депутати благодійну діяльність, адже розуміли, що  люди розраховують на підтримку влади. Допомога захисникам, підтримка переселенців, співпраця з іноземними партнерами  стали головними завданнями, продиктованими життям. 

Гуманітарний штаб — відчутна допомога