Погода

Як ми вже повідомляли, колишні сільські голови виступили з ініціативою створити Гуманітарний штаб Теофіпольщини. Тож внаслідок певної проведеної організаторської роботи минулої неділі на базі ТОВ «Подільське» відбулося зібрання, учасники якого прийняли рішення про створення такого штабу. Його головою став колишній Великолазучинський сільський голова Анатолій Козак, заступником – колишній Гаврилівський сільський голова Василь Гандовський.

На зібранні відбулася предметна розмова про напрямки діяльності штабу, про підтримку і бійців Збройних Сил України, і переселенців, і малозабезпечених родин громади, і пенсіонерів. Головне, надати максимальну допомогу та підтримку тим, хто її найбільше потребує, при цьому налаштувати конструктивну співпрацю з іншими волонтерськими структурами з Хмельниччини, мати можливість отримувати гуманітарну допомогу, найперше, це бронежилети, медикаменти. Тож вирішили негайно визначитися з представниками штабу в кожному населеному пункті, формувати заявки і далі працювати над їх вирішенням.

Не думали ми, не нагадали, що доведеться всім нам на своєму віку пережити таке страхіття, справжню війну. Тож коли на світанку 24 лютого Україна зазнала повномасштабного вторгнення російської навали на сході, півночі та півдні, ми зрозуміли, що це не на день, не на два, що потрібно згуртуватися та підтримувати бійців Збройних Сил України. Бо вони там, на фронті, в окопах, у чистому полі, на вулицях міст та сіл  щохвилини дивляться смерті в очі, і ніхто їм не варить їсти. Ми зрозуміли, що фронт, тільки вже гуманітарний, проходить і в нашій Шибені, що не треба сидіти, склавши руки, а вкладати свій внесок у перемогу.

З перших днів війни до лав Збройних Сил України стали чоловіки, які вважали своїм головним обов'язком зі зброєю в руках захищати рідну країну. Пішов на фронт боронити незалежність України від російських загарбників і наш сусід по багатоквартирному будинку по вулиці Небесної Сотні, 15 Віктор Схаб'юк, який до цього працював у позавідомчій охороні. Щоб якось підтримати цього хороброго хлопця, ми вирішили зібрати гроші, закупити на них продукти та відправити йому посилку. Бо ж то війна, бійці в окопах, а їсти, щоб мати силу, треба.

Нещодавно до нашої Воронівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів школу завітали  представник районної організації політичної партії  "За конкретні справи"  Наталія Давидюк, помічник депутата обласної ради Віктора Лебединського  Тетяна Чернецька-Оцалюк.

Ще до цього часу, коли вся Україна і весь світ побачили справжню суть руського міра, деякі громадяни, навіть і вчителі, хочуть жити під чиїмось «слушаюсь», «єсть», а свої мізки не напружувати. А в школі з перших класів, в першу чергу, при вивченні навчальних предметів вчать мислити. Це я веду до того, що прочитавши статтю Олени Станчук «Єднаймося ворогу на зло» у минулому номері газети зрозумів, що виписати визначні події і дати з посібника, це одне, а осмислити їх в сьогоднішній реальності – це набагато більше, а для декого і набагато складніше.