Погода

Ветеранству


Теофіпольщини – 35 років

Саме стільки часу пройшло від дати проведення установчої конференції ветеранів Теофіпольського району, яка відбулася 4 березня 1987 року. Тоді в районі налічувалося 9880 ветеранів війни та праці, які були об’єднані у 23 первинні ветеранські організації.
Першим головою ради було обрано Григорія Гончарука. З квітня 1990 року по жовтень 2015 року районну організацію ветеранів очолював Віктор Лебединський.
У жовтні 2015 року головою ради організації ветеранів України було обрано Андрія Рудюка, який пропрацював на цій посаді до листопада 2019 року.
Президія, рада ветеранської організації, керівники комісій, первинних осередків систематично приділяли увагу всебічному захисту законних прав, соціальних,економічних інтересів ветеранів війни, праці, дітей війни, усіх громадян похилого віку.

Горджуся своїми


односельцями

Невеличке наше село Борщівка. Проживає тут біля 150 людей, переважно старшого віку. Всі ми над усе любимо нашу українську землю, всією душею прагнемо миру, кращого майбутнього та щастя для наших дітей. Тож коли 24 лютого дізналися про страшну звістку, про те, що Росія напала на Україну, що російська орда вторгнулася на нашу землю зі сходу, півдня та півночі, що ракетні удари були завдані по військовим об’єктам практично по всій території України, по Києву, Харкову, Чернігову, Сумах, Маріуполю, Херсону, нас охопило обурення, праведний гнів, лють, злість. А ще нестерпний біль, адже гинули, отримували поранення бійці Збройних Сил України, Національної гвардії, мирні жителі міст та сіл, міста та містечки перетворювалися на руїни. Бо ми мирна країна, ні на кого не нападаємо, не порушуємо міжнародне право, не зазіхаємо на суверенітет інших держав. А саме Росія у 2014 році розпочала війну проти України, окупувала Крим та частину Донецької та Луганської областей. І тепер хоче повністю знищити нашу державу, нашу волю та свободу.

Боремося за нашу


волю та свободу

9 березня, 14 –ий день війни. Російська Федерація, зухвало та нахабно нехтуючи нормами міжнародного права, продовжує здійснювати брутальну, терористичну агресію проти суверенної України. Вона бомбить мирні міста, руйнує цивільну інфраструктуру, перетворює на руїни житлові масиви, позбавляє українців домівок, вбиває, ранить дітей, жінок, стариків, блокує гуманітарні коридори. Вона бреше, стріляє і вбиває. Ось її справжнє обличчя, обличчя «русского міра», який вона хоче нав’язати Україні.

Тож продовжуємо розповідати про зразки підтримки наших героїчних Збройних Сил України, наших мужніх бійців, які стримують навалу російської орди, жителями Теофіпольської територіальної громади.
Так, з перших днів війни староста Шибенського старостату Володимир Петрук організував збір продуктів харчування довготривалого зберігання, засобів особистої гігієни, теплих речей. Люди активно долучилися до нарізання смужок, плетіння маскувальних сіток у приміщенні Шибенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Далі у їдальні школи та у кафе Альони Воронюк стали варити вареники, картоплю, шуляки, складати у відерця. Аби передати для бійців на передову висококалорійну, ситну їжу, Володимир Петрук, фермери Валерій Вівдич, Яків Домчук закололи свиней. З цієї сировини приготували тушковане м’ясо та паштет. Люди приносили півлітрові банки та кришки, брали додому наготовлене, щоб зварити.