Погода

Герої не вмирають!


20 лютогоУкраїна відзначила День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які своїм життям заплатили за нашу незалежність і свободу, за європейське майбутнє України. Напередодні у Теофіполі скорботні урочистості відбулися у храмі Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України. Участь у них взяли Теофіпольський селищний голова Михайло Тененев та працівники апарату Теофіпольської селищної ради В пам’ять про 107 невинно убієнних на Майдані у храмі запалили 107 свічок. Благочинний Теофіпольського округу Православної Церкви України, митрофорний протоієрей отець Василь Крисак відслужив панахиду, проказав проповідь.


Далі біля пам’ятного знаку Героям Майдану та всім захисникам української землі, відбувся мітинг-реквієм. У своєму виступі Михайло Тененев, зокрема, сказав:
- Кожний із Героїв Небесної Сотні заплатив за свободу найвищу ціну - життя. Наш святий обов’язок - гідно вшанувати цих людей. Щоб ми пам’ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили. Ми будемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум’я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу. Це наш обов’язок перед майбутніми поколіннями, перед пам’яттю загиблих земляків. Герої не вмирають!
Під час хвилини мовчання, ведуча, методист Теофіпольського будинку культури Галина Іванюк проказала всі 107 імен та прізвищ Героїв Небесної Сотні. Кожного з них благовістив головний дзвін храму. Це було вперше, це було вражаюче.
Під звуки «Пливе кача» учасники мітингу-реквієм поклали до пам’ятного знаку квіти та запалили лампадки.
Вічна слава Героям!

А.Джус