Погода

Пам’яті ветерана

4 листопада минуло п’ять років, як пішов із життя колишній голова районної ради ветеранів, Почесний ветеран України, Почесний голова районної ради ветеранів, воїн-фронтовик Віктор Омелянович Лебединський. У пам’яті жителів району він назавжди залишився і як мудрий сіяч розумного, доброго,вічного, і як хлібороб-трудівник. Адже був Віктор Омелянович у свій час і вчителем, і керівником господарства. Та, найголовніше, був мудрою, виваженою людиною, великим інтелектуалом. А ще завжди мав високу громадянську позицію, яку, пішовши на заслужений відпочинок, реалізовував у роботі з ветеранами війни і праці, дітьми війни, пенсіонерами, інвалідами. 25 років очолював Віктор Омелянович ветеранську організацію, віддаючи цій роботі усі свої сили і великий досвід. Він мав хист керівника, а ще, будучи людиною доброї і щирої душі, щиро вболівав за кожного ветерана, старався всім допомогти. Часто згадував і розповідав про свій бойовий шлях. А він був у нього непростим.

У центральній районній лікарні

В Україні лютує друга хвиля пандемії COVID-19, станом на 18 листопада за добу захворіло 12496 людей. Зростає кількість хворих на коронавірусну інфекцію і на Теофіпольщині. Так, з початку пандемії у районі вже захворіло 787 осіб. Яка ситуація у Теофіпольській центральній районній лікарні, розказує т.в.о. директора закладу Роман Яцух:
- У зв’язку із зростанням числа хворих на COVID-19, наша лікарня перепрофільована під госпіталь. Ми збільшили кількість COVID-ліжок з 40 до 60 (всіх ліжок у лікарні 110) за рахунок перепрофілювання терапевтичного, дитячого та неврологічного відділень. З13 дитячих ліжок залишили 6, а з 24 ліжок в хірургічному відділенні виділили 5 ліжок для терапевтичних хворих, 5 ліжок – для обслуговування неврологічних хворих, 6 ліжок – для дитячих хворих. Обслуговує хворих терапевтичного профілю лікар-кардіолог Ольга Ковтуняк, оскільки всі лікарі-терапевти працюють в госпіталі.