Погода

Ще один футбольний майданчик

Чудова подія відбулася у п’ятницю, 23 жовтня, у Теофіполі на території районного стадіону. Задля розвитку спортивного руху, і дитячо-юнацького, і дорослого, популяризації футболу, тут відбулося урочисте відкриття універсального футбольного майданчика з синтетичним покриттям. Бо ж ТОВ «Епіцентр-Агро» уклало договір з КП «Теофіпольський районний стадіон» на встановлення на території стадіону такого майданчика вартістю понад 2 мільйони гривень. Роботи мали завершитися в надзвичайно короткий строк – за два тижні, однак через дощі завершилися за три тижні.


В урочистостях взяли участь юні спортсмени з 25 шкіл району, вихованці двох відділень ДЮСШ, перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко, народний депутат України Олександр Герега, депутат обласної ради Віктор Лебединський, голова районної ради Андрій Петринюк, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Галина Лірук, директор КП «Теофіпольський районний стадіон» Олексій Голодрига.


Панувала атмосфера радості, захоплення. Перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко вручив школярам 10 комплектів футбольної амуніції та 15 комплектів волейбольної амуніції. А ще кожна школа отримала по 10 футбольних м’ячів та інші футбольні атрибути. У своєму виступі Олександр Герега зазначив, що для нього є вкрай важливим, аби школярі, молодь Теофіпольщини мали можливість займатися улюбленим видом спорту в комфортних умовах, у будь-яку погоду. То ж пообіцяв, що буде продовжувати це робити і надалі. У його планах – встановлення на території стадіону волейбольного та баскетбольного майданчиків з синтетичним покриттям.
А на цьому футбольному майданчику ще були встановлені загорожа та освітлення, завершуються роботи з встановлення трибун для вболівальників. Те, що зробив Олександр Герега, є прекрасним прикладом для наслідування для місцевих благодійників. Адже поруч на території стадіону є ще достатньо місця для облаштування інших спортивних майданчиків.
А.Джус