Погода

Господарює

 


«Рідний край»

 

 

Безперечно, що серед 108 сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств усіх форм власності Теофіпольського району, філія «»Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» - у числі лідерів. Адже стабільно отримує високі врожаї, застосовує новітні технології обробітку землі, вирощування сільськогосподарських культур, розвиває тваринництво, проводить активну соціальну політику. Ще ж філія знаходиться на першому місці серед агропідприємств району із показника середньої заробітної плати, її розмір за останній звітний місяць складає 13 860 гривень.

Перехрестя біля АЗС ВІП завершують


ремонтувати

 

 

Вже кілька років, як ділянка державної дороги Ланівці-Теофіполь при виїзді з Теофіполя на Святець вкрай дошкуляла, адже являла собою суцільні вибоїни. Бо ж внаслідок активного руху великовагових вантажних автомобілів дорожнє полотно руйнувалося. Засипання ям щебеневою сумішшю давало тимчасовий ефект. То ж ця дорога вже стала притчею воязицях, складно було не те що проїхати, а й провадити покійників на нове кладовище. Однак наприкінці жовтня приватне підприємство з Тернополя «Технобудцентр» розпочало робити ремонт цієї ділянки. Адже саме воно виграло тендер, оголошений Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області.
Щодня, з восьми годин ранку до самого вечора була можливість спостерігати, як працюють дорожники, як працює потужна автодорожня техніка, як робилося водовідведення.

 

Нас  залишилося  лише  13

 

Так, нас, працівників Теофіпольської станційно-лінійної дільниці № 2 районного центру телекомунікацій № 152 місто Волочиськ Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» залишилося лише 13. Та своє професійне свято ми зустрічаємо з оптимізмом. Адже і в такому складі продовжуємо забезпечувати безперебійним зв’язком жителів району, підприємства та організації. Йдемо в ногу з часом, надаємо послуги телефонії, забезпечуємо доступ до мереж інтернет.
То ж нас радує, що за рік, який минає, кількість абонентів мережі інтернет збільшилася. Так, у Теофіполі на багатоквартирних будинках ми встановили обладнання на 526 портів, а в селищі цукрового заводу – на 392. Підключено вже біля 600 абонентів. Прокладаємо оптоволоконної лінії по селах, підключили біля 800 абонентів в Кунчі, Новоставцях, Кривовільці, Поляховій, Волиці, Романові, Святці, Турівці, Базалії. Не тільки технічний прогрес змушує нас так оперативно працювати, а й, відверто скажу, конкуренція. Адже йде змагання за абонента. Бо ж приватне підприємство з Терно-пільської області зайшло вже в Немиринці, Воронівці, Ільківці, Колісець, добралося вже й до Гаврилівки, хоч підключення абонентів до оптоволоконної мережі в нас коштує 1000 гривень, а в них – 3000.

Будь  щаслива, хліборобська  доле,

 

дзвінким  співом  і  щедрим  зерном

 

За законами життя у кожної професії є свято. По-особливому святкують його ті, хто носить почесне ім’я - хлібороб. Коли натомлені руки трактористів доорюють останню скибу землі, коли остання зернина схована у коморі, от тоді, здихнувши на повні груди від тяжкої праці і посміхнувшись, вони скажуть: « От і впоралися».
День працівників сільського господарства – це свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею прославляють наш край.
Як і в кожного з тих, чиє коріння пов’язане з селом, у мене особливе ставлення до людей, які забезпечують нас хлібом і до хліба. Є багато різних свят, їх заслужено відзначають люди, які трудяться в різних галузях народного господарства. І все ж, як на мене, День працівників сільського господарства – особливе свято. Воно воістину всенародне, адже від результатів їх діяльності залежить здоров’я, добробут та процвітання кожної родини і в цілому нашої держави.

ЇЇ крила – пісня

Цю жіночку у райцентрі знають майже всі його мешканці. Красива душею, приємна співбесідниця – вона випромінює довіру і повагу до себе та оточуючих, створює довкола гармонійну атмосферу. Наділена такими рисами характеру, як велика відповідальність,самостійність у прийнятті рішень, почуття справедливості. Вимоглива до себе та інших, особливо колег по творчому цеху, радіє успіхам друзів, прямолінійна.
Разом із тим, не терпить людської дурості і зовсім не соромиться про це говорити. Якщо щось не подобається, то не буде кривити душею і відкрито заявить про те, що думає.
Це мова про Нелю Михайлець, активну учасницю, старосту народного аматорського хору ветеранів праці «Відлуння» районного Будинку культури. Кожного разу при зустрічах з нею та у розмовах відчуваю, яке задоволення вона одержує від чергової репетиції колективу. Понад 13 років ветеран праці двічі на тиждень приходить на творчі вечорниці гурту. І щоразу радіє майстерності колективу, учасники якого досконало відшліфовують свою майстерність для виступу перед шанувальниками української пісні. Адже на одному ентузіазмі в хорі співають, відводять свою душу більше двох десятків людей поважного віку.
Відрадно, що для неї, як і її колег по ансамблю, кожна перемога на оглядах – конкурсах Хмельниччини, приносить небувалий заряд радості. Вона в цьому колективі, що цементуюча сила, несе культуру до кожного серця, кожної душі. А ще більше, що своєю участю звеличує Теофіпольщину, наш подільський край і рідну Україну.