Погода

 

Як ми вже повідомляли в попередніх номерах газети, наприкінці липня стало відомо, що громадське пасовище в селі Колісець площею 12 гектарів, виявилося розпайованим. Люди, які тут понад 20 років випасають своїх корівок, жителі села та й Ільковецької громади, вкрай обурені: як так могло статися, чому таке рішення Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області прийняло без погодження з сільською радою? То ж колективне звернення спрямували до місцевої прокуратури. Перевірку ж інформації здійснювали працівники сектору превенції Теофіпольського відділення поліції.

Зустрічає Україна 28 річницю своєї Незалежності. Непростий, тернистий цей шлях, та, віриться, що не змінить наша держава європейський вектор розвитку, крок за кроком буде наближатися  до Європейського Союзу та НАТО. Тільки таким чином утвердяться європейські стандарти, припиниться масова трудова міграція. Бо ж майбутнє – за молодим поколінням, яке на своїй рідній землі має розбудовувати сильну, правову, економічно незалежну країну, де б можна було себе реалізувати, створити гідні умови для проживання.

Якщо хтось вперше потрапить в Карабіївку та Кютюржинці, справедливо визнає: місцина мальовнича, ліси, ставки, береги, села чепурні, ніде по вулицях нема хащів, хатинки одна краща одної. Ясно, що більшість людей  виїхала з рідних місць в пошуках кращої долі, так було завжди, та хтось прожив тут усе життя, не проміняв сільської тиші, росяних ранків, цілющої джерельної води, запашних луків на міські принади, гамір та суєту. Серед таких, залюблених у рідний отчий край, вірних споконвічному хліборобському ремеслу, голова ФГ «Карабіївське», керівник відділку № ТОВ «Україна-2001» Микола Іванюк.