Погода

Відзначили кращих освітян

Не порушилася традиція і цього року, бо ж напередодні Дня працівників освіти біля Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся захід з відкриття Дошки Пошани «Кращі освітяни Теофіпольщини». До присутніх на урочистостях вчителів з навчально-виховних закладів освіти зі словами вітань звернулися керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник, голова райкому профспілки працівників освіти Ніна Киричок. Зичили вчителям міцного здоров’я, щирої радості, достатку та нових звершень заради рідного краю та незалежної України, дякували за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість та багатство душі.

Низький уклін вам, дорогі рятівники!


Сліз радості у нас зараз більше, ніж слів. І будь-які слова зараз меркнуть перед тією найбільшою вдячністю, яку наша сім’я, наша родина відчуває до кожного з вас, хто допоміг нам грішми, добрими думками, щирими молитвами. Внесок кожного у спасіння нашої дитини неоціненний! Найцінніший дар, яким наділяє Бог людину – це здоров’я. А коли його немає – це біда, особливо для батьків хворих діток.
У наш нелегкий час, коли ми потребували невідкладної допомоги для нашого Рінатика (Петрика), чимало людей сприйняли нашу біду, наші проблеми, як свої власні. Як добре, що такі люди є!
Нагадаю, що Рінатикові, після відповідного обстеження, було поставлено страшний діагноз: гостре порушення мозкового кровообігу по типу геморагії з формуванням гематоми в ділянці лівого зорового бугра в результаті розриву артеріально-венозної мольфермації.
Ми були в повному розпачі, оскільки не могли забезпечити своїй дитині проведення необхідної операції. Але ваші гарячі серця, великодушність, чуйність і доброта допомогли врятувати нашого синочка. (За статистикою з 100 тисяч пацієнтів з таким діагнозом виживає тільки двоє).

На фінішній прямій


Відбувся перенесений матч Чемпіонату області з футболу у Прем’єр-лізі, де зустрічались ФК «Случ» (Старокостянтинів) та ФК «Случ» (Красилів). В запеклій боротьбі перемогу здобули з мінімальним рахунком красилівські футболісти 1:2, чим достроково оформили своє чемпіонство в цьому сезоні ще за два тури до закінчення Чемпіонату. Срібний призер визначиться в останньому турі, де в Старокостянтинові 13 жовтня зустрічатимуться місцевий «Случ» та ФК «Іскра». Нашим хлопцям для того, щоб стати другими необхідно лише перемагати, оскільки на даний час різниця очок складає 2 пункти на користь ФК «Случ».

Днями до редакції нашої газети надійшов лист, який ми друкуємо нижче. Правда, нам не вдалось з’ясувати, чи насправді зазначений автор писав його, бо конверт чомусь не підписаний вручну, а віддрукований. Але, знаємо, що так міркують багато людей. Вносимо лише поправку, що пакет документів щодо створення Новоставецької ОТГ вже відправлений до ЦВК, то ж навряд чи можливо, щоб втрутилася влада та зірвала цей процес. І ще одне: користуючись правом редакції у частині редагування тексту, забираємо частину однієї фрази, бо не бачимо, хто за неї буде відповідати.


Доброго дня, «Життя Теофіпольщини»! Завжди уважно читаю в районці статті про події, які стосуються життя громади. А матеріали про страждання навколо створення ОТГ, мабуть, не залишили байдужим нікого в районі. Тож висловлю свою думку і я (хоча вона і нікого з попередніх спікерів не зацікавить - тому що їм всім не до людських думок).
І все ж таки хто зірвав створення Теофіпольської ОТГ? (або, як варіант, «Хто зірвав створення ОТГ на Теофіпольщині?»). Чому всі чиновники при владі (читай «біля корита») кажуть «а» (гарні слова - вигідну їм позицію) і не кажуть правди? Чому не хочуть визнати істинної причини і визнати свою вину в цьому всьому? При чому, всі, без винятку...
Невже вони думають що народ - це безмозгле бидло, яке нічого не розуміє?

Щедра осінь завітала у наш край

 

Хорошою традицією у нашій школі стало проведення свята урожаю і квітів. А й справді, як   не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято? Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах. А вона кожного року знову і знову зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.Особливим і неповторним відбулося свято осені , яке мало назву« Красуня осінь завітала в Україну».
У ньому взяли участь і доклали чимало зусиль, щоб створити свої композиції учні 1- 9 класів. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові цікаві композиції учнів школи, які підготували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, гарбузів, картоплі діти створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж.