вологість:
тиск:
вітер:
- Деталі
- Категорія: №37 від 12.09.2024 року
- Перегляди: 84
У середу, 11 вересня, у нашому Теофіпольському краю нарешті пішов довгожданий дощ. Понад місяць стояла спекотна погода, спрагла земля чекала цілющої вологи. А треба вже готувати поля до осінньої сівби, сіяти озимі. Тож символічно, а, може просто так собі співпало, що цього дня у ТОВ «Подільське» відбувся День поля за участю фермерів Теофіпольщини, Білогірщини та Ланівеччини. І не тільки.
Вшанували організаторів заходу своєю присутністю засновник та власник Полтавського насіннєвого заводу ТОВ «КАМРУД-Агро» Михайло Рудник та двоє гостей з Греції – працівники насіннєвого заводу поблизу міста Салоніки Акос та Нікос.
Чому саме вони, нам розказує голова ФГ «Огайо-1» Андрій Петринюк:
– Ще у минулому році ТОВ «Подільське» уклало договір про дистриб’юторство з Полтавським насіннєвим заводом ТОВ «КАМРУД-Агро». Ця фірма вже більше 20 років успішно працює на аграрному ринку України. Пріоритетним напрямком її роботи є реалізація високоякісного насіння сільськогосподарських культур – кукурудзи, сої, соняшника, кормових трав, люцерни. Крім цього компанія надає високоякісні послуги з ремонту та обслуговування техніки, доробки насіння, послуги лабораторії. Має репутацію надійного і серйозного партнера. Серед її клієнтів – городники й фермери, сільгосппідприємства і великі корпорації, магазини і оптові мережі, установи і організації різних форм власності. Співпрацює з зарубіжними партнерами з Греції, Туреччини та Італії. І от і ми стали її клієнтами: посіяли у цьому році кукурудзу 13 сортів грецької, турецької, італійської та української селекції. Кілька тижнів тому ми з перекладачем, моєю дружиною Інною Василівною, відвідали насіннєвий завод поблизу міста Салоніки В Греції. Це підприємство виробляє та реалізує насіння кукурудзи. Компанія має ще три таких заводи – в Греції, Ірані, Італії, обробляє 21 тисячу гектарів землі, має свої лабораторії. Звісно, все це було вражаюче. Особисто я отримав для себе нові знання та досвід. Зрозумів, що тільки завдяки суворому дотриманню сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур, зберігання та обробки насіння, українські агровиробники зможуть бути рівноцінними партнерами на європейському ринку. Повернувшись додому, вирішив разом з Михайлом Івановичем Рудником провести День поля, семінар з фермерами краю по вирощуванню кукурудзи.
- Деталі
- Категорія: №37 від 12.09.2024 року
- Перегляди: 98
На горбочку два танки.
На горбочку два танки.
На горбочку два танки,
Два танки
Та зійшлися до купки.
Один танк ворожий є, – 2 рази
Один танк ворожий є, вражий є.
Другий танк його поб’є.
Другий танк його поб’є, – 2 рази.
Другий танк його поб’є, та поб’є
На осколки рознесе!
- Деталі
- Категорія: №37 від 12.09.2024 року
- Перегляди: 96
Продовжуємо звітувати про роботу Гуманітарного штабу Теофіпольщини за останні два тижні, що минули. Це були акції по збору овочів нового врожаю, закруток та інших продуктів довготривалого зберігання, відправлення вантажів та посилок. А втім, все по-порядку.
На початку цього періоду, 4 вересня, збір продукції відбувся в Кривовільці. Цього ж дня з ініціативи заступника голови Гуманітарного штабу Теофіпольщини Василя Гандовського, за підтримки в.о. голови Гаврилівського старостинського округу Людмили Бишук великий збір продуктів відбувся у селі Гаврилівка.
– Я щиро вдячний моїм землякам, – каже Василь Гандовський, – які вже в котрий раз відгукнулися на заклик нашого штабу, і знову поділилися тим, що мають, тим, що виростили. Серед них – Леонід Кротевич, батько нашого славного воїна Івана Кротевича, який з перших днів війни боронить нашу Вітчизну. Взагалі, мене вражає щирість наших людей, їх жертовність, бажання допомогти Збройним Силам України, зробити для цього все, що в їхніх силах.
Наступного дня, 5 вересня, збір відбувся у Великому Лазучині. Як і щоразу, село своїм бусом з причіпом об’їхав голова Гуманітарного штабу Теофпольщини Анатолій Козак.
- Деталі
- Категорія: №37 від 12.09.2024 року
- Перегляди: 110
День рятівника – це офіційне свято, яке в Україні щорічно святкують 17 вересня. Свято було встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Захищати Державу та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою, яку обирають тільки сміливі, сильні духом та самовіддані люди. Зустрічаючи професійне свято, кожен рятувальник із почуттям гордості відчуває свою особисту причетність до вирішення загальнодержавного вагомого питання – забезпечення надійного захисту населення.
Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежних, рятувальників, працівників аварійно-рятувальних формувань та служб, які несуть відповідальність за безпеку людей від надзвичайних ситуацій.
З початку року на території нашої громади виникло 34 пожежі, прямі збитки від яких склали понад 1 млн. гривень. Поряд з цим при ліквідації пожеж врятовано матеріальних цінностей на суму понад 2,5 мільйони гривень.
- Деталі
- Категорія: №37 від 12.09.2024 року
- Перегляди: 87
“Освіта – важливий чинник, який визначає якість приватного життя і майбутнє суспільства в цілому.” Така думка Майка Фуллана є на сайті нашого ліцею і виражає головну мету діяльності нашого закладу – створення розвивального, безпечного, комфортного освітнього середовища задля виявлення й розкриття здібностей і талантів кожної дитини, формування навичок комунікації та командної роботи шляхом оволодіння компетентностями здобувачами освіти задля успішної самореалізації через створення єдиного інформаційного освітнього простору.
Наш ліцей, який є правонаступником Теофіпольської середньої школи сьогодні обʼєднує 530 учнів, 60 педагогів та 25 технічних працівників і є ліцеєм творчості для вчителів, спокою для батьків та радості для дітей.
Керівництво ліцею постійно прагне удосконалювати навчально-виховний процес, прагне інновацій, до партнерства усіх учасників освітнього процесу; прагне забезпечити високу якість освіти, та сформувати національну свідому та всесторонньо розвинену толерантну Людину.
Головні цінності педагогічного колективу: дитина, культура, творчість. Основним принципом закладу є цілеспрямована взаємодія дорослих і дітей, що виступає джерелом розвитку й задоволення вищих потреб дитини, навчальним середовищем, у якому індивід самостверджується й самореалізується.
Ліцей дає учням можливість зрозуміти довколишній світ і власні таланти, щоб вирости щасливими людьми й активними, гуманними громадянами. Колектив ліцею своїм завданням вбачає допомогти учням здобути основи мудрості; ось чому правило “Будь мудрим” є девізом закладу.
Детальніше: Теофіпольський ліцей N1 Теофіпольської селищної ради: місія, бачення, стратегія
Сторінка 1 із 2