Погода

Ось і настали літні канікули, улюблена пора школярів. І як чудово, що при нашій Волицькій гімназії з 10 червня працює літній клуб «Весела планета», де щодня активно відпочивають 175 дітей з нашої гімназії, Поляхівського та Волице-Полівського ліцеїв.

А директор табору, наш директор гімназії Галина Гуральник щодня робить все для того, щоб кожний день перебування в клубі був насиченим, захопливим, наповнений щасливими миттєвостями.

Незабутнім було дійство урочистого відкриття клубу. Наші діти дуже добре підготувалися, декламували, співали, як от наша незрівняна Катя Перчук. А на закінчення урочистостей ми всі разом заспівали пісню «про мир».

Кожен день у нашому клубі розпочинається хвилиною мовчання. Ми вшановуємо пам’ять загиблих Героїв у цій жахливій, кривавій війні, де Україна боронить свою землю. Всі разом акапельно співаємо гімн України. А далі у нас – ранкова руханка, перекус, подорожі, екскурсії, цікаві зустрічі, майстер-класи, пізнання нового та незвіданого.

От ми побували у Бережинцях, напилися цілющої води з кришталевого джерела, дізналися його легенду; у нашій Волиці побували в аптеці Марини Кононець, це було чудово; у парку в центрі нашого села; в теплиці жительки Волиці Тетяни Осіпчук, яка вирощує смачні огірочки; були ми і в Теофіпольському бібліохабі, в Агенції місцевого розвитку, спортивному майданчику; вражаючою була наша екскурсія до трикотажної фабрики «Аслан-Текстиль» у Базалії; цікавими були екскурсії до рятувальників та поліцецйських; чудові враження у нас залишилися від екскурсії до спортивно-розважального центру «Волиця» та Ресторації сімейних цінностей, до розкішного лісу на околиці нашої Волиці. А ще наші діти побували в басейні спортивного комплексу Теофіпольського цукрового заводу, а в магазині «Тетяна» у нашій Волиці директор Волицького сільського будинку культури Наталія Вдович провела майстер-клас по виготовленню квітів з серветок. А якою чудовою була виставка екзотичних метеликів, яка спеціально прибула до нас з Хмельницького! А ще можна було пострибати на батутах.

Що вже казати про дітей, якщо і нам, тренерам, було весело та цікаво. Це було незабутньо!

Тетяна Ящук, педагог-організатор Волицької гімназії