Погода

21 квітня, 57 день російської агресії проти України. Підрозділи Збройних Сил України дають рішучу відсіч оскаженілому ворогу, відстоюють свої позиції, крок за кроком звільняють українську землю від окупантів. Але ворог на сході країни, де вирішується доля війни, вп'ятеро перевищує чисельність українських захисників. Тож ситуація залишається ще дуже складною – у всіх на устах Маріуполь, Харків, Ізюм, Попасна, Лисичанськ, Миколаїв, про визволення від «освободітєлєй» благають жителі Херсонської та Запорізької областей.

Найтемніший час перед світанком…

Саме ці слова промовив наш Президент Володимир Зеленський на 48 день війни. Всі ми очікуємо жадану Перемогу. В останній страсний тиждень перед Великоднем всі віруючі православні християни готуються визначити радісну подія торжества Правди, Любові, Милосердя, Воскресіння Ісуса Христа. Вірю у Воскресіння нашої  України, адже наш народ і наша багатостраждальна земля заслуговують на світлі і мирні часи.

Саме з таким настроєм, завзяттям, почуттям патріотизму громадські активісти, волонтери нашого краю долучилися до всеукраїнської акції «Сади Перемоги», яка була ініційована міністерством розвитку громад та територій, міністерством аграрної політики,  та продовольства за підтримки міжнародної спільноти.