Погода

Як ми вже повідомляли, 26 березня активісти розбудови наметового табору Подільсько-Волинської Січі, що розташувався у лісовому масиві поблизу Лисогірки, задумали провести тут суботник. Аби прибрати, розпочати будувати вхідний пункт варти. І це вони успішно зробили, залучивши до цього небайдужих жителів Теофіпольської громади разом з делегацією з Тернопільщини на чолі з наказним отаманом Тернопільського крайового коша Українського козацтва генерал-хорунжим Володимиром Мосейком.

30 березня, 35 день російсько-української війни, 35 день героїчного спротиву України  проти рашистської орди. 35 день Україна переживає невимовний біль, відчай, горе, жахливі втрати. Але водночас – незрівняний патріотичний підйом, небачену згуртованість, непохитну віру в перемогу над російськими окупантами. Бо ніколи цим страшним оркам не підкорити волелюбний український народ, його віру у мирне майбутнє.

З перших днів війни у Лідихівському старостинському окрузі розгорнувся потужний рух на підтримку Збройних Сил України, місцевої самооборони. Інакше і бути не могло, бо ніхто з жителів Турівки, Червоної Дубини, Лідихівки, Заруддя Строків та Троянівки на міг стояти осторонь всенародної боротьби з ворогом.