Погода

А про мого сина забули

Дуже я люблю газету «Життя Теофіпольщини». Кожної п’ятниці чекаю-виглядаю, коли мені принесе її листоноша. Цікаво мені читати про все – про новини в Україні та в нашій громаді, що де робиться, які свята відзначаються, хто радіє з родинного ювілею, хто сумує через смерть близьких людей, про захисників України - учасників Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил. Про людські долі, про червоне та чорне, про радість та горе, бо з нього складається наше життя.
І от після Покрови читаю я в газеті, як Теофіпольська селищна рада урочисто відзначила День захисників та захисниць України. Як на чолі з селищним головою Михайлом Тененевим від-бувся автопробіг, як його учасники побували на могилах наших загиблих бійців-земляків, які віддали своє життя на неоголошеній російсько-українській війні за Незалежність Україні, за наш з вами мир та спокій. Знаю тих хлопців напам’ять, бо ж читаю-перечитую кожний номер газети – Дмитра Загороднього з Рідкої, Олександра Урвана з Поляхової, Василя Трофимчука з Новоіванівки, Володимира Юрасюка з Лисогірки, Петра Олійника зі Святця, Ігоря Гетьманчука з Човгузова. Знаю і про Андрія Тимощука з Теофіполя, який похований у Підволочиському районі. Читаю, як на могилах у Рідці, Поляховій, Новоіванівці, Лисогірці, Святці та Човгузові вшанували загиблих, їх рідних. Як їхали через Шибену… та забули про мого сина, старшого лейтенанта Леоніда Анатолійовича Масловського. Я ж цього дня чекала їх на цвинтарі з 9 годин ранку до трьох годин дня! Що, не знає селищний голова чи організатори автопробігу (чи не знають і не хочуть знати), що загиблих учасників бойових дій АТО/ООС на Теофіпольщині не семеро,а восьмеро! Що восьмим став якраз мій Льоня!

Робимо свій внесок в


покращення життя людей

У першу неділю листопада традиційно відзначається День працівника соціальної сфери, внесений у календар професійних свят указом Президента України в 1999 році. День працівника соціальної сфери свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.
Працівнику соціальної сфери доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства. Соціальна робота-це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. Вона вимагає наявності професійної підготовки і таких особистих якостей, як здатність співчувати та розділяти біль іншого.

День працівника соціальної сфери –


свято людей з великим серцем

У першу неділю листопада відзначають своє професійне свято – День працівника соціальної сфери – працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Теофіпольської селищної ради.
Це свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням серця і покликом душі.
Комунальна установа “Центр надання соціальних послуг” Теофіпольської селищної ради - це комплексний заклад соціального захисту населення, структурні підрозділи якого проводять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/ сім’ям, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах.
Комунальна установа створена рішенням Теофіпольської селищної ради 24 грудня 2020 року та у своєму штаті нараховує 62 працівники.

Працюємо  на благо

 

громади

У підпорядкуванні відділу культури та туризму Теофіпольської селищної ради перебуває 55 установ культури, з них 30 закладів культури клубного типу, 23 бібліотеки та два мистецьких заклади: дитячі музична та художня школи.
За досить короткий період діяльності відділу культури та туризму Теофіпольської селищної ради маємо деякі здобутки. Одним із важливих досягнень стало те, що 17 закладів культури підключили до високошвидкісного інтернету, раніше доступ був лише у 6 закладах. Відтепер жителі нашої громади будуть мати можливість скористатися безкоштовним інтернетом у таких населених пунктах, як: Волиця, Великий Лазучин, Гаврилівка, Гальчинці, Кунча, Михиринці, Поляхова, Човгузів, Шибена, Базалія, Новоставці, Святець, Волиця-Польова, Бережинці, Коров’є, смт. Теофіполь (ТЦКД, ЦБС). На даний час займаємось розводкою інтернету.
Також отримали 8 комп’ютерів від Міністерства цифрової трансформації України для реалізації національної кампанії з цифрової грамотності за проєктом «Дія. Цифрова освіта» для Поляхівської, Михиринецької, Бережинецької та Човгузівської сільських бібліотек.

Знову про коронавірус

Рівень захворюваності на COVID-19 у Теофіпольській громаді зростає. За інформацією завідувача Теофіпольським лабораторним відділенням Віктора Побоки, станом на 3 листопада на Теофіпольщині з початку пандемії зареєстровано 2963 випадків інфікування коронавірусною інфекцією, з початку року – 1657. З початку пандемії померло 66 людей, з початку року – 46. З початку пандемії захворіло 182 дітей. Чи не щодоби надходить 40-50 позитивних результатів на ПЛР-тести.
У Теофіпольській багатопрофільній лікарні продовжує працювати ковідний госпіталь.
- Станом на 3 листопада, - каже директор КНП «Теофіпольська багатопрофільна лікарня» Сергій Шкраба, - в госпіталі перебуває 58 хворих, з них – 30 кисневозалежних. Наш госпіталь забезпечений киснем, є запас засобів індивідуального захисту.
Закликаю жителів громади дотримуватися заходів карантину, користуватися медичними масками, намагатися якнайменше перебувати в місцях масового скупчення людей і, звісно, вакцинуватися.
Станом на 3 листопада у громаді зроблено біля 9 тисяч щеплень, з них два рази вакцинувалися вже біля 5 тисяч людей. Про це повідомила головний лікар Теофіпольського Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Кравчук. Також додала, що за останній тиждень спостерігається зростання кількості вакцинованих. Так, на пункт щеплень у Центрі щодня приходить до 300 чоловік.