Погода

З когорти праведників

 

У свій 81 рік Петро Гнатович має чудову пам’ять, про те, що відбувалося у його житті, з самого малечку до сьогодні, розказує, як по книжці читає. Коли що було, хто що сказав, якого числа, все з подробицями. Прожив непросте, сповнене труднощів та випробувань життя, де було добро і зло, правда та кривда, чимало несправедливості. Та завжди з повагою ставився до людей, шанував працелюбів, був доброзичливим, завжди мав світлу душу.

Нашим захисникам присвячувалося

4-го липня в Україні відзначають своє професійне свято працівники поліції.
Напередодні 6-ї річниці Національної поліції України, у Теофіполі, в секторі поліцейської діяльності № 1  відділу поліції № 2 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області відбулися урочистості. На відзначення професійного свята були запрошені ветерани та пенсіонери міліції та молоді поліцейські, які сьогодні стоять на сторожі життя та здоров‘я жителів Теофіпольської об‘єднаної територіальної громади.

Живи, рідна газето!

Перед самим 14 червнем зателефонувала мені наша дорога краянка, активна дописувачка в газету, відома вже не тільки на нашій рідній Теофіпольщині Галина Фесун (Журба). Як завжди гарно поговорили, дещо нового прочитала і порадувала, а то й не знав би: 14 червня високий, 90- літній ювілей газети «Життя Теофіпольщини»!
Шановна дорога редакціє! Я не встиг вчасно привітати вас із ним, отож роблю це зараз, адже це свято не одного дня. Сердечно вітаю весь ваш колектив, вдячних читачів, усіх творців газети із високим ювілеєм!
Ви – молодці! Ви врятували газету: вона стала вашою прийомною дочкою, ви охрестили її, дали нове ім’я – «Життя Теофіпольщини», знявши з неї той нашильник з кремлівською «Червоною зіркою». Ви вдихнули в неї дійсно якісно нове життя. І вона ожила, стала живою!

Дожити до 100-літнього ювілею


Літа, літа,
Як та біла птаха,
Летять. Летять
В небесну голубінь
В доріжну далечінь.
Вперед поглянеш – недосяжно. Назад оглянешся – рукою подати. І одне, і друге промайне, як не легеньким вітерцем, то громовицею. І три, і тридцять, і цілих дев’яносто. Промайнули вони і в нашої улюбленої газети – районки. Та шматочок різноголосої історії вона вихопила і надовго залишила на своїх сторінках. Пекучо-болюче розкуркулювання, історичний голодомор, страхіття пекельної війни, побудову комунізму. А тепер про «Життя Теофіпольщини» - своє, вільне, розмаїте, багатогранне.

Ой, на Івана,


ой, на Купала…

В ніч з 6 на 7 липня відзначається давнє народне свято – Івана Купала. З цим днем здавна було пов’язано ряд традицій та
звичаїв, багато з яких дійшло до наших днів.

Ось і у нашій громаді є добра традиція – святкувати Івана Купала. Цей рік не став виключенням.  Так у парку культури і відпочинку,  біля «Співочого поля» 4 липня  відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято Івана Купала. Бажаючих подивитись на святкування було чимало. Приємно відзначити, що у заході взяли участь жителі громади майже усіх вікових категорій, багато дітей та молоді.
З вітальним словом з нагоди свята виступив Теофіпольський селищний голова  Михайло Тененев, який привітав мешканців  з цим чудовим святом, побажавши всім присутнім, за старою легендою, в Купальську ніч знайти цвіт папороті та бути щасливими.