Погода

Про газові котельні


закладів освіти

Як стало відомо, 31 грудня 2020 року заклади освіти, тобто школи та дитячі садочки, які опалюються газовими котельнями, були відключені від газопостачання. Є офіційна точка зору Теофіпольської селищної ради щодо цієї проблеми. ЇЇ на сторінці Теофіпольської селищної ради у соціальних мережах (Телеграм) озвучила заступник селищного голови Юлія Карбовська: аби укласти новий договір на постачання газу, Теофіпольська селищна рада зобов’язана пройти процедуру тендеру на закупівлю такої послуги. 10 грудня 2020 року цей тендер був оголошений – одразу після прийняття 8 грудня 2020 року закладів освіти на баланс Теофіпольської селищної ради, після перереєстрації точок обліку споживання газу. Електронний аукціон відбудеться 18 січня, після чого буде укладений новий договір з постачальником газу. Усі керівники закладів були попереджені, 11 січня з відділу освіти, молоді та спорту був відданий усний наказ про злиття води з систем опалення.

Віра  в  новорічну  казку

На Хмельниччині відбувся конкурс малюнку, який ініціювала координаторка Жіночого руху « За Майбутнє» на Хмельниччині Віолета Лабазюк.
Участь у конкурсі взяли діти з усієї області, віком від 5 до 10 років. Свої роботи на новорічно-різдвяну тематику вони надсилали на електронну адресу організаторів. Протягом трьох тижнів конкурсна комісія отримала 216 робіт.
- Кожний малюнок вражав своєю оригінальністю та креативністю. Діти підійшли досить творчо. Дуже важко було обрати переможців, адже усі дітки старались і кожна робота несла позитив та енергетику новорічних свят, - наголосила учасниця Жіночого руху «За Майбутнє» Аліна Вітязь.
27 грудня конкурсна комісія підвела підсумки.

У Теофіпольській  багатопрофільній лікарні

Наступив Новий 2021 рік, з ним прийшла надія, що поступово пандемія COVID-19 відступить. Головне – дотримуватися карантинних обмежень, зміцнювати свій імунітет та не захворіти. Адже станом на 13 січня з початку пандемії захворіло 1335 жителів Теофіпольщини, 18 з них померло. Яка ж ситуація на сьогодні у Теофіпольській багатопрофільній лікарні? Про це розмовляємо з т.в.о. директора закладу Романом Яцухом.
- Наше комунальне підприємство працює у штатному режимі, - каже керівник, - станом на 13 січня в лікарні перебуває 65 хворих, з них у ковідному госпіталі – 39, лабораторно підтверджених хворих на COVID-19 – 16, кисневозалежних – 14. Тобто, динаміка у нас позитивна, кількість захворювань на цю хворобу зменшується.

Подарували святковий настрій

Ось і підійшов до завершення наш спільний із Теофіпольським селищним головою Михайлом Тененевим конкурс новорічно-різдвяних фотозон. Його метою було велике бажання об’єднати жителів нашої громади в одну дружню команду та показати, що разом ми сила та здатні на великі досягнення! Тому в результаті вийшло так, що наша Теофіпольська громада замайоріла розмаїттям новорічно-різдвяних композицій.
Такі фотозони як у нас, можна роздивлятись годинами. Бо ж всі, хто їх створив, продумали кожну деталь, адже цьому передувала довга та клопітка робота. А все це для того, аби подарувати гарний настрій своїм односельцям, жителям та гостям нашої громади. Тобто, разом ми довели, що можна зробити усе задумане, але для цього потрібні велике бажання та фантазія.

Там,  де Случ бере  початок

Червону Случ ще за радянських часів відносили до неперспективних. І винуватцем цього була недолуга політика влади щодо села. Однак, в тодішньому Теофіпольському районі знайшлися ентузіасти, які хоч би в певній мірі не давали помирати неперспективним селам. Один з таких керівників - Леонід Стецюк. То ж завдяки йому, а також окремим яскравим особистостям районного масштабу, до сьогодні Червону Случ, так би мовити, із цивілізованим світом з’єднує асфальтована дорога. І вже десятки літ селяни тут користуються природним газом.
Варто сказати, що саме в Теофіпольському районі вперше на Україні були газифіковані сільські населені пункти, в тому числі і Червона Случ.